U centru Subotice i naselju Radijalac nepoznati počinioci su u noći između utorka i srede isekli i probušili gume na nekoliko parkiranih vozila.

Foto: B.V.
Uništene su gume na po četiri do pet automobila u ulicama, Dimitrija Tucovića, Rudić, Tolstojeva, Braće Majer, a vlasnici koji su ujutru zatekli automobile u takvom stanju kažu da su šokirani i da se osećaju nesigurno u svom gradu.
– Prijavio sam policiji da su mi isekli sve četiri gume. To je zaista nečuveno. Huligani šetaju i uništavaju nam sve. Pričinjena mi je velika šteta, jer moram kupiti nove gume što je veliki izdatak, a osim toga ne osećam se uopšte bezbedno – kaže jedan od oštećenih Subotičanina.
U subotičkoj Policijskoj upravi kažu da su primili nekoliko prijava zbog izbušenih automobilskih guma. Policija radi na slučaju i odmah je obavestila Osnovno javno tužilaštvo koje je kvalifikovalo postojanje krivičnog dela.
Blic
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






policije po obicaju nemamo, samo se pojave kad treba saopstenje da izdaju
ma kakva policija, to je komedija…
nego, kamere u ruke, naoruzati se strpljenjem i cekati: upecace se majmuni sami.
@Djuka, onda se može desiti da onaj koji snima odgovara jer mu je narušio njegovu lopovsku sigurnost.Nema kod nas zaštite! .Imamo komunalnu ,za koju niko živ ne zna čemu služi.Policiju na šarenom papiru .koja tu i tamo proteže noge da bi legitimisala običan narod.
Napadi ,pljačke vandalizam to je naša svakodnevnica koju ljudi čak u zadnje vreme ni ne prijavljuju ,jer nema svrhe I onda kad se bude desilo da neko od tih vandala nastrada sa tragičnim ishodom ,osudiće onog koji se branio.Što se već naravno i desilo !
Batina iz raja izašla…Ali do ne mrdanja ih tući…Pa da se naknadi šteta…
Ja mislim da nasi mladi ljudi ne rade takve stvari, mislim da su ovo uradili migranti.
Jeste pricali mi neki da su ih videli u toj ulici..tamo idu da se sisaju.
Gospodo pa to nasa deca sigurno nisu uradila, oni su pametni i zlatni…ma nemoguce.
Migranti su krivi za sve.
Cige… nemaju sta da rade pametnije
@deki
svaka cast za komentar. Hehe… Nasu decu kada vidim sve mi oni migranti dodju simpaticniji.
Gredi li uopšte komentar? Kome,“skupim manekenima“(komunalna),pogledajte policiju,bruka,sramota,jad…kome se žaliti?! Batina,narode,batina!!!!!