Izgled Stop Shopa u Subotici

Novi subotički ritejl park prostiraće se na 7.300 m2 i biće lociran na istočnom izlazu iz grada, kaže za "eKapiju" austrijski investitor "Immofinanz". Još jedan takav će se graditi i u Čačku. Iz austrijske firme poručuju i da imaju u planu do 8 sličnih investicija u našoj zemlji u naredne 3 do 4 godine.

 

Projekat centra u Subotici

Stop_Shop_Subotica_tw1024

Kako je ranije najavljivano, "Immofinanz" će početi radove u Subotici po dobijanju građevinske dozvole, a o vrednosti investicije i drugim rokovima zasada nisu želeli da govore. Ovaj maloprodajni centar će biti jedan u lancu "Stop.Shop" objekata po istočnoj Evropi, koji svoj poslovni prostor iznajmljuje na 50 lokacija u Poljskoj, Slovačkoj, Češkoj, Mađarskoj, Austriji i Sloveniji.

Iako se i dalje ne zna pouzdano koji brendovi će biti zastupljeni u Subotici, "Immofinanz" pominje da su robne marke "Takko", "Deichmann", "DM" i "Kik" njihovi zakupci na većini lokacija.

"Stop.Shop" centri su namenjeni sredinama sa od 30.000 do 150.000 stanovnika, a roba koja se nudi, kao što je uvek slučaj sa ritejl parkovima, prilagođena je kupovnoj moći stanovništva.

 

eKapija



KOMENTARI

  1. dr,no kaže:

    Immofinanz ?- kome kada Suboticu svi napuštaju, ili idu da rade u inozemstvo-mora da investitori imaju krive informacije i ekonomske pokazatelje o stanju ekonomije u Subotici …

  2. ja kaže:

    Jedno odlaze, drugi dolaze. Šta, treba li zbog ovih nekoliko hiljada što su otišli,svi mi koji smo ostali da pomremo. Pa život ide dalje, ne mogu svi da odu. Samo neka grade, neka se otvaraju nova radna mesta. A…kupaca će uvek biti. Ovo je predivan prijekat, samo da se realizuje.

  3. Yolo kaže:

    a na kojoj lokaciji ce graditi?

     

  4. liberty kaže:

    Buvljak je Coco Chanel za robu koja se prodaje u Takko i Kik!

  5. dule kaže:

    tako je.. nasi odlaze a drugi tj. azilanti dolaze 😀

    kako je krenulo-uskoro cemo svi biti manjina u srbiji

     

     

  6. SIon kaže:

    New Yorker, Takko, deichmann, Bershka, Pull and Bear… 

  7. Solid možda? kaže:

    Pošto je Solid na spisku države za stečaj sa 202 zaposlena biće jeftinih radnika.

  8. evica kaže:

    moze li na kredit…..jer od plate vec ni na buvljaku nemozemo kupiti dolaze samo madjari i tu i tamo nasi sitne stvari.

     

  9. Rastafarijanac kaže:

    A hoće li da daju robu za klikere?. Mi za to radimo.

OSTAVITE KOMENTAR