Dečije igralište u Gornjem Tavankutu demolirano je dekoliko puta u prošlosti. Neki rekviziti su i nestali.
Jutrošnja slika jedinog igrališta u ovom selu , mnoge je ogorčila.
Izlomljeni rekviziti, šut na samom igralištu , samo su neki od zapaženih detalja.
Deca kojih u Gornjem Tavankutu ima podosta, od jutros praktično nemaju više gde da se igraju.

Nadajmo se da će počinioci biti uskoro pohvatani i da će snositi troškove opravke ovog, za decu Gornjeg Tavankuta, jedinog kutka gde su se mogli do mile volje da se igraju –sve do jutros.
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






…
Stoko jedna sami sebi i to malo sirotinje sto imate unistavate!
@croat
Divan Vam je rečnik. Nimalo se ne razlikujete od onih kojima se porukom obraćate.
@ISTINA -Gospodin kojem ste se obratili praktički vređa celo selo..Nije mu za zameriti..
Ta nije ovo izlomljeno od strane huligana, nego je to onaj okrugli Cile vodio svoje debelo dite na igralište a lipo sam mu reko dok sam vozio josag jučer, Cile nije to sigralište kompatibelno za tvoje dite, 5 godina ima mali, a već 60 kila, vid šta si uradio iz njeg duplim pačom i mašću leba pred spavanje! Znači svi kod Cileta, nek natuče letvice i nek iđe pa zakrpi to kroz šta je mali propo.
nemojte me nasmijavat, pa u tavankutu se sve zna i ko je kome i ko je sta i kad radijo..