Na prugama mađarskih železnica došlo je do izmene reda vožnje u saobraćaju međunarodnih vozova iz stanice „Keleti“ u Budimpešti ka stanici Subotica i Beograd, saopštio je „Srbija Voz“.

Kako se navodi, voz koji je polazio u 08:05 časova, polazi u 07:50 časova, voz koji je polazio u 12:05 časova, polazi u 11:50 časova, a voz koji je polazio u 22:25 časova, polazi u 22:10 časova.
Vreme dolaska međunarodnih vozova iz stanice „Keleti“ u stanice Subotica i Beograd je nepromenjeno.
Tanjug
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






U prevodu: duže za 15 minuta.
Jedna informacija nije data… Od kojeg datuma to pocinje… Ili odmah?