Još jedna petarda na Spartaku

Furiozno prvo poluvreme fudbalera Spartaka ostavilo je Jagodince ošamućene da su na momente delovali potpuno pometeni. Prva šansa već nakon nekoliko minuta a potom i gol u osmom minutu nakon što je Farkaš tukao glavom, bili su samo uvertira u čitavu seriju šuteva i šansi koji su se nizali da bi na isteku 45-og minuta na semaforu bilo 3:1 za Subotičane.

Jagodinci su svoj gol postigli nakon, takoreći, svog jedinog prelaska na polovinu domaćina.

Pred pljusak

oblaci

Početak drugog poluvremena se podudario sa provalom oblaka iznad Subotice, voda je natopila teren pa je igra bila mnogo teža za aktere ove utakmice. Ipak, golovima nije bio kraj. Do kraja utakmice Plavi su još dva puta zatresli mrežu „Ćurana“ i poslali ih kući sa petardom.

Spartak – Jagodina 5:1 (Farkaš 7, Milošević 21, Ivanović 40, 76, Milić 85 – Lečić 35)