Kalinić u Subotici: Vilica mi je zaštitni znak

Košarkaš Nikola Kalinić u rodnoj Subotici provodi vreme tokom pauze zbog pandemije virusa korona. Posle dvonedeljnog karantina, as Fenerbahčea je u ponedeljak počeo da trenira, a u međuvremenu očekuje konačnu odluku Evrolige o sudbini sezone koja je prekinuta zbog virusa Kovid 19.

BOLELO JE, ALI NISAM NIKOME REKAO

U moru „profesionalnih“, našlo se i jedno lično pitanje – „od kada Kalina ima problem sa vilicom“.
– Niko ne zna tačno kada se to desilo, da li je to jedna situacija, da li kada sam bio klinac ili kada sam bio još mlađi. Sećam se da sam jednom bio golman na fudbalu, neko je šutnuo loptu odozdo i pogodila me je u vilicu. Osetio sam bol. Bolelo je, ali to nisam nikome rekao. Klinac si, padaš na glavu, ne govoriš to… a, imao sam lomove, povrede. To je naš mentalitet. Ne govorimo da nas boli. Operaciju nisam imao. Kada sam počeo da rastem, u adolescentskim godinama, tada je majka počela da primećuje da se lice menja. Sada sam to malo adaptirao, to mi je sad zaštitni znak.

 

Večernje novosti



KOMENTARI

OSTAVITE KOMENTAR