Palić je oduvek za Subotičane bila neizostavna destinacija gotovo svakog vikenda. Kada padne sneg postaje lepši nego ikada. Istina, za one mlađe je bilo najzanimljivije klizanje po zaleđenom jezeru, ali s obrizom na čudne klimatske promene, ove godine najverovatnije nećemo uživati u takvom prizoru.
Tabla je za svaki slučaj spremna
Ali to svakako ne znači da ne treba iskoristiti ovaj sve ređi fenomen i uživati u šetnji prelepim Velikim parkom i šetalištem uz jezero pod snegom. Sve je spremno, sve staze su prohodne, ali na fotografijama koje slede ćete videti da ipak nešto nedostaje.
Naša preporuka: posle šetnje valja navratiti do ženskog štranda na topao čaj, kafu ili rakiju. Nova terasa se pokazala kao pun pogodak, a tu je i podno grejanje koje održava zaista prijatne temperature.
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.
























Ja uprincipu nevolim sneg jel dok sam se ja bavio sportom nismo isli na pripreme nego tu pa po snegu najlepse na hipodrumu. medjutim sada kada penzionerski gledam iz tople sobe kroz zatvoren prozor bas lepo izgleda{valda nece dugo}
Nedostaju LJUDI, dragi Ivice 🙁
Prelepo je, nadam sa da ću stići da prošetam dok traja zimska idila, i na kraju popiti topli napitak u cafeu "Ženski Štrand" 🙂
Covek kad odluci malo da uziva sam sa sobom, lepo neka ode na Palic i amen. 🙂
Nema zive duse…kad pocne prolece onda ima ljudi dva tri vikenda,pa za prvi moja,a posle prvog maja do novog proleca vise niko i ne dolazi…a i sta ce kad nema nista,nema prodavnica,a da ne pricamo o nekim drugim stvarima da se ubije vreme,a da idem da prosetam pola sata i da se vratim kuci,nesto mi nije zanimljivo,a verujem ni drugima…
Zenski stran zaista daje prijatan ugodjaj u ovim zimskim danima sali SAMO za PUSACE. Prostor je i sa malo ljudi zadimljen i zaguisljiv! Ventilacija ne postoji! Ne zelim da sedim u zadimljenom i zagusljivom prostoru ma kakav pogled imao. Prilikom rekonstrukcije kafica ocigledno se nije htelo dati ni evro vise od neophodnog da se ugradi i ventilacija. Prostor je ocajan za sedenje za nepusace!
"Gdje su svi ti ljudi, gdje li su samo otisli
Zasto se od mene kriju, ma gdje su nestali
Gdje su svi ti ljudi, zar su svi popizdili"