„Kapetanski rit“ dobio terasu

Kako smo i najavili pre par nedelja, restoran "Kapetanski rit" je izgradio nadstrešnicu na terasi ispred samog jezera.

 

Napravljena od drveta ofarbanog u crveno, sa lepo izidanim zidićima i ukrašena cvećem, terasa se potpuno uklapa u ambijent zatvorenog objekta na Muškom štrandu, ali i drugih objekata na Paliću. Dobro rešenje na pravom mestu.

Kapetanski rit

Kapetanski rit 2

Na žalost, Palić su i ove godine zaobišle krupne investicije. Radi se u Zoo vrtu, na vili Bagojvar i Omladinskom jezeru, uklanjaju se nelegalni objekti u Vikend naselju i na peščanoj plaži, ali sve to nije dobovoljno da se značajnije promeni slika Palića.

 

Ljudi u Gradskoj kući nemaju viziju niti ideju šta raditi sa Palićem. Njima Palić ne predstavlja priliku već problem od kojeg beže i koji će vrlo rado ostaviti nekom u nasleđe.



KOMENTARI

  1. miki kaže:

    Bravooo…jedino slaba corba…

  2. kix kaže:

    Pa ovo je nesto…nesto…fascinantno!

  3. Cummiball kaže:

    "Ljudi u Gradskoj kući nemaju viziju niti ideju šta raditi sa Palićem. Njima Palić ne predstavlja priliku već problem od kojeg beže i koji će vrlo rado ostaviti nekom u nasleđe."  

     

    Pa ako ljudi u Gradskoj kući stvarno nemaju nikakvu viziju niti ideju šta raditi sa Palićem i ako im Palić predstavlja problem od kojeg beže i ne umeju ili uopšte neće da reše probleme, da rade na razvoju Palića, onda pod hitno treba, odnosno treba da momentalno svoje radno mesto ostave nekom u nasleđe, nekom kome je Palić prilika da radi i da se dokaže, a ne da otežu kesu i čekaju penziju.

    Inače, sviđa mi se ovo što su izgradili nadstrešnicu i lepo se uklopilo u okolni ambijent. Samo da je više ovakvih projekata, Palić bi stvarno promenio svoj izgled nabolje.

  4. ja kaže:

    Pa ako ljudi u Gradskoj kući stvarno nemaju nikakvu viziju niti ideju šta raditi sa Palićem i ako im Palić predstavlja problem od kojeg beže i ne umeju ili uopšte neće da reše probleme, da rade na razvoju Palića, onda pod hitno treba, odnosno treba da momentalno svoje radno mesto ostave nekom u nasleđe, nekom kome je Palić prilika da radi i da se dokaže, a ne da otežu kesu i čekaju penziju.

    Dobar fazon.. Da, odmah ćete poslušati. Još će se politi katranom i posuti perjem. Gde ti živiš. čoveče? Njih interesuje samo "procenat", ma kakav i od koga bio! A mi, subotičani, na sledećim izborima, opet ćemo glasati za "naše" jer "njevi" nisi ni upolak dobri k`o "naši".. tuga…

  5. ej kaže:

    imaju suboticani i ideju i viziju, itekako, samo sto pare odlazu za bg, a od rusa verovatno treba DA ODKUPLJUJEMO termalnu – NASu vodu

  6. Beli kaže:

    Toliko inicijativa , predloga , kuknjave ,vređanja , podstrekivanja od građana a ovi ništa predstavnici demokratije samo njuškaju septičku jamu i uređuju pogled na nju. Valjda uživaju u govnarijama . Imaju oni puno toga oko sebe pa ko vele da malo prošire delatnost ! Drugačije ne mogu da protumačim uz naj bolju volju . Splasnula mi je navijačka strast. Više mi se ni ne diže!

     

  7. zorandjala kaže:

    Molim nekog ko je pametniji {a ne samo tako misli} da mi objasni .Sada je ovo fascinantno ,lepo a do pre par meseci ruglo palica.Naime radi se o tim terasama oko jezera jodne smo {ruzne} uklonili a ove {iste} iste sto se grade su arhitektonsko cudo.Nisam ni za ni protiv ali se tu nesnalazim bas najbolje pa stoga trebam nekog da mi to razjasni.Unapred hvala.

  8. roki kaže:

    Moram da odam priznanje vlasniku Kapetanskog rita, rose spedicije, chemosa….Covek je stvarno stvorio imperiju za dvadesetak godina. Svaka cast.

    Bio sam par puta u ovoj cardi na jezeru, ima potencijala ali dzaba sve kad je riblja corba jedna prosecna, odnosno nista specijalna. Moja zamerka je sto je isuvise retka i nije dobra…

    Sto se ribljih corbi odnosno paprikasa tice, po meni vredi probati na Jelen salasu i u Sunjok cardi u Hajdukovu…..

  9. Kory kaže:

    Dobro je da se nesto radi na Palicu.Bila sam tamo i moram da priznam da je pogled fantastican a klopa odlicna.

OSTAVITE KOMENTAR