Kako smo i najavili pre par nedelja, restoran "Kapetanski rit" je izgradio nadstrešnicu na terasi ispred samog jezera.
Napravljena od drveta ofarbanog u crveno, sa lepo izidanim zidićima i ukrašena cvećem, terasa se potpuno uklapa u ambijent zatvorenog objekta na Muškom štrandu, ali i drugih objekata na Paliću. Dobro rešenje na pravom mestu.
Na žalost, Palić su i ove godine zaobišle krupne investicije. Radi se u Zoo vrtu, na vili Bagojvar i Omladinskom jezeru, uklanjaju se nelegalni objekti u Vikend naselju i na peščanoj plaži, ali sve to nije dobovoljno da se značajnije promeni slika Palića.
Ljudi u Gradskoj kući nemaju viziju niti ideju šta raditi sa Palićem. Njima Palić ne predstavlja priliku već problem od kojeg beže i koji će vrlo rado ostaviti nekom u nasleđe.
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Bravooo…jedino slaba corba…
Pa ovo je nesto…nesto…fascinantno!
"Ljudi u Gradskoj kući nemaju viziju niti ideju šta raditi sa Palićem. Njima Palić ne predstavlja priliku već problem od kojeg beže i koji će vrlo rado ostaviti nekom u nasleđe."
Pa ako ljudi u Gradskoj kući stvarno nemaju nikakvu viziju niti ideju šta raditi sa Palićem i ako im Palić predstavlja problem od kojeg beže i ne umeju ili uopšte neće da reše probleme, da rade na razvoju Palića, onda pod hitno treba, odnosno treba da momentalno svoje radno mesto ostave nekom u nasleđe, nekom kome je Palić prilika da radi i da se dokaže, a ne da otežu kesu i čekaju penziju.
Inače, sviđa mi se ovo što su izgradili nadstrešnicu i lepo se uklopilo u okolni ambijent. Samo da je više ovakvih projekata, Palić bi stvarno promenio svoj izgled nabolje.
Dobar fazon.. Da, odmah ćete poslušati. Još će se politi katranom i posuti perjem. Gde ti živiš. čoveče? Njih interesuje samo "procenat", ma kakav i od koga bio! A mi, subotičani, na sledećim izborima, opet ćemo glasati za "naše" jer "njevi" nisi ni upolak dobri k`o "naši".. tuga…
imaju suboticani i ideju i viziju, itekako, samo sto pare odlazu za bg, a od rusa verovatno treba DA ODKUPLJUJEMO termalnu – NASu vodu
Toliko inicijativa , predloga , kuknjave ,vređanja , podstrekivanja od građana a ovi ništa predstavnici demokratije samo njuškaju septičku jamu i uređuju pogled na nju. Valjda uživaju u govnarijama . Imaju oni puno toga oko sebe pa ko vele da malo prošire delatnost ! Drugačije ne mogu da protumačim uz naj bolju volju . Splasnula mi je navijačka strast. Više mi se ni ne diže!
Molim nekog ko je pametniji {a ne samo tako misli} da mi objasni .Sada je ovo fascinantno ,lepo a do pre par meseci ruglo palica.Naime radi se o tim terasama oko jezera jodne smo {ruzne} uklonili a ove {iste} iste sto se grade su arhitektonsko cudo.Nisam ni za ni protiv ali se tu nesnalazim bas najbolje pa stoga trebam nekog da mi to razjasni.Unapred hvala.
Moram da odam priznanje vlasniku Kapetanskog rita, rose spedicije, chemosa….Covek je stvarno stvorio imperiju za dvadesetak godina. Svaka cast.
Bio sam par puta u ovoj cardi na jezeru, ima potencijala ali dzaba sve kad je riblja corba jedna prosecna, odnosno nista specijalna. Moja zamerka je sto je isuvise retka i nije dobra…
Sto se ribljih corbi odnosno paprikasa tice, po meni vredi probati na Jelen salasu i u Sunjok cardi u Hajdukovu…..
Dobro je da se nesto radi na Palicu.Bila sam tamo i moram da priznam da je pogled fantastican a klopa odlicna.