Mala vest za Suboticu a malo veća za okolinu škola Miloš Crnjanski i Jovan Mikić. Iako na drugoj strani Zetske ulice, oko pijace ima nekoliko pekšega, novi objekat i u njemu nova pekara „Kertvaroš“ verovatno računa na blizinu dve osnovne škole i višu školu za vaspitače.
Uređena u maniru modernih pekara koje su postavile standard kada je u pitanju enterijer i usluga, i ova prodavnica deluje privlačno, posebno za one koje pamte one nekadašnje, sa belim pločicama i kosmatim pekarima u keceljama. O hlebu i pecivima neka sudi onaj ko ih proba.


KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






ljudi jedu pekarsko smece zato sto nemaju para za bolje.
@Djuka
Reci meni sta nije smece danas?
Povrce i voce od seljaka oko Subotice nije smece.
Hvala bogu, bas nam nesto pekare fale u gradu!
Dilkane, bolje pekare nego igraonice i nove partije! Prijatno, пријатно, dobar tek, jó étvágyat!
@Nenad „Povrce i voce od seljaka oko Subotice nije smece. “
Aha!A ima više sloja hemikalija nego baba Anđa pudera.
@Nenad
Pa da dete ce kad krene u skolu da kupi povrce da jede.Bas si bistar.