Nakon prošlonedeljnog poraza na domaćem terenu, košarkašice Spartaka su u okviru 2. kola Prve ženske lige Srbije upisale su premijerni trijumf i to na gostujućem parketu u Vršcu protiv istoimene ekipe. U SRC Millennium gošće su do pobede došle nakon produžetaka.
VRŠAC – SPARTAK 86:89 (14:19, 23:23, 19:18, 21:17, 9:12)
U 3. kolu seniorke Spartaka u Subotici dočekuju beogradsku Crvenu zvezdu.





