Od postanka urbanizacije u Mesopotamiji do današnjih metropola veliki gradovi su obeležavali razvoj ljudske civilizacije.

U knjizi „Veliki gradovi kroz istoriju“, koju je priredio Džon Džulijus Norič, iznete su njihove priče, od Uruka i Tebe do Tokija i Sao Paula. Tim istaknutih autora evocira karakter svakog tog mesta – njegovih ljudi, specifičnih umetnosti i arhitekture, njegove vlasti – i objašnjava razloge njegovog uspeha.
Bogato ilustrovana fotografijama, slikama, mapama i planovima, ova knjiga je pravi portret naše civilizacije.
Knjigu „Veliki gradovi kroz istoriju“ možete pronaći u svim knjižarama Delfi, Laguninim klubovima čitalaca, onlajn knjižari www.delfi.rs i na sajtu www.laguna.rs.
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Prigodan poklon za predstojeće praznike. Predstojeće zimske slave. Svaki domaćin će se obradovati, a poklon je večan i može se prenositi sa kolena na koleno.