Jedna osoba poginula je, a više ih je povređeno u lančanom sudaru koji se dogodio na autoputu Novi Sad-Subotica.

Zbog toga je petlja kod Feketića zatvorena za saobraćaj, rečeno je agenciji Beta u MUP-u Subotica.
Zbog saobraćajne nesreće i uviđaja koji je u toku, vozila se preusmeravaju na zaobilazni put preko Srbobrana i Feketića.
„Putevi Srbije“ su prethodno saopštili da će vozači biti blagovremeno obavešteni o normalizaciji saobraćaja na putu Novi Sad-Subotica.
Beta
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






sta rade putari ?