Jedinstveni događaj lansiranja svetlećih lampiona koju organizuje Robna kuća tehnike Dudi coo. U petak 16. decembra od 18 h. na prostoru prodajnog objekta Robna kuća tehnike Dudi coo na Segedinskom putu 86a.

Na ovom skupu, predviđeno je da sa posetiocima zamislimo 200 najlepših novogodišnjih želja i pustimo u nebo 200 svetlećih lampiona koje ćemo podeliti od 17 do 18 časova onima koji prvi stignu ispred Robne kuće tehnike. Prednost će imati porodice sa decom i zaljubljeni parovi. Posetioce ćemo ugostiti toplim čajem, kuvanim vinom i tradicionalnom medovačom – kažu u Robnoj kući tehnike Dudi coo.

KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






„Prednost će imati porodice sa decom i zaljubljeni parovi.“ Kako ćete utvrđivati da li su parovi zaljubljeni? 😀
Pozovite vi i Vatrogasce da prisustvuju svečanom puštanju ovih užarenih lampiona.
Nemoj posle da izgori krov od Gradske kuće ili Sinagoge.
Lep dogadjaj, mali ali lep.
Moram dodat da je u nekim zemljama pustanje / lansiranje lampiona zabranjeno jer je poznato da ponekad izazovu pozar gde se spuste / padnu.
@Isidora
„Prednost će imati porodice sa decom i zaljubljeni parovi.“ Kako ćete utvrđivati da li su parovi zaljubljeni?
Vidi se to Isidora.
Predivno, znaci 16. decembra ce cela Subotica i preko madjarska vrveti od poziva o primecenim NLO-ima.
Super ideja za reklamu ali sa strane ekologije i zaštite životne sredine ,nije super. Baš me interesuje na osnovu čega su dobili dozvolu za ovaj spektakl
ti daddy si mnogo pametan lik, trebao bi u politiku da se upustis tako pametan..tamo su najpametniji…
Još da je na Paličkom jezeru organizovano ( pa nek Dudi Co. tamo iznese svoj štand i organizuje praznično čašćenje), to mogu da zamislim, ali da je blizu grada i naselja, to zaista nema smisla. I ja se pitam, ko im je samo dao dozvolu za održavanje ovakvog događaja? Nadam se daće vatrogasci i hitna pomoć biti u pripravnosti na licu mesta. Srećno nam bilo!
Sto visoko leti nisko pada to vi suboticani najbolje znate…u svakom slucaju svaka cast za dudi veliki pozdrav
Ljudi organizovali nesto lepo i nikome ne odgovara. Kad se nista ne organizuje ni to ne valja. Kako god da okrenes dokoni ljudi imaju negativne komentare. Zavucite se u svoje rupe i pustite nas normalne da uzivamo punim plucima. Hvala