Lažni Deda Mraz skuplja priloge za „Kolevku“

Dom za decu ometenu u razvoju „Kolevka“ ograđuje se od bilo kakvog vida sakupljanja dobrovoljnih priloga, kao  i  od pojedinaca koji ih prikupljaju navodeći da su za namenji deci „Kolevke“. Primer za to je Deda Mraz koji se fotografiše sa decom, uzimajući novac za uzvrat, tvrdeći da je namenjen „Kolevci“. Iz ove ustanove podsećaju da se sve donacije rešavaju u okviru Doma, odnosno uplatama na njihov tekući račun. O bilo kakvom drugom načinu doniranja, građani će biti obavešteni putem medija.

 

TV SUBOTICA

 



KOMENTARI

  1. Bradati Anonimus kaže:

    A koji deda mraz u suboici nije lažan? Cele godine po korzou vršljaju neki ljudi i skupljaju pomoć za neku decu. Krajnje problematično. To se može reći za sva prikupljanja donacija kod nas, Zato ima toliko pronevera. Siguran sam da negde već postoji softversko rešenje koje donatorima pruža u svakom trenutku uvid u to koliko je prikupljeno a koliko potrošeno i za šta.

  2. Posmatrač kaže:

    Najveći lažni deda mraz u Subotici je naš gradonačelnik, koji čupa grkljane i oblači ljudima betonske cipele.

  3. Andrej kaže:

    Dobro je da nije pravi Deda Mraz 😀

OSTAVITE KOMENTAR