Izgradnja stanova u Subotici se ovoga leta svela na potez od centra grada do Prozivke. Mimo toga postoji samo jedno gradilište u Kertvarošu i to u Kireškoj ulici.
Radijalac koji je bio najpopularniji kraj za izgradnju u prvim godinama 21. veka miruje. Trenutna stagnacija je posledica činjenice da privatni kapital godinama gravitira prema Prozivci, koja iz dana u dan postaje sve uređenija i čiji se broj stanovnika zbog toga povećava. A naselje sa velikim brojem stanovnika je interesantnije za sve.
Radijalac je zbog svog položaja i načina izgradnje u nemogućnosti da dobije male investicije koje su bitne za život običnog čoveka poput megamarketa, prodavnica brze hrane, autopraonica, benzinskih pumpi, apoteka i velikog broja drugih stvari zbog kojih se ide u centar ili neki drugi deo grada. Ali to ne znači da se ta situacija neće promeniti već iduće sezone, jer postoje investitori koji vole da grade u tom naselju.
U Mirka Bogovića radovi na krovu
Skele u Prvomajskoj ulici gde Cenzar stavlja demit fasadu.
U Huga Badalića rasčišćen je plac ali još uvek nije otvoreno gradilište.
U Bele Gabrića…
U Matije Gupca, Profit kreće sa krovom. Paralelno malteriše se unutrašnjost zgrade.
U Kireškoj ulici se zida.
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.















Jel zna neko ko zida onu zgradu u ulici Bele Gabrića? Nigde ni jedna tabla, nigde podaci o investitoru i izvođaču, rokovima itd… Ne znam kako ih ne obiđe neka inspekcija… Mutno mi je to, beogradski put je prometna saobraćajnica, nemoguće da niko nije zainteresovan…
Zna se ko je investitor sa kelebija petrola!!!
Koliko se meni ucinilo pre neki dan, na zgradi kod berogradskog puta stoji razvucena zuta traka i papir gde pise da je gradiliste zatvoreno zbog, blablabla…
Ova zgrad je po po meni fuseraj zid 25cm cigla+ 5cm stilopor dok na prvomajskoj 25cm cigla+5STILOPOR+12CM cigla+5 stilopor a slicmo i na Mirka Bogovića gde je staklena vuna izmedju cigalja!!! A je ne OK da daju samo dve godine garancije na stanove,kada na prozor pvc je od 10 do 25 godina na cevo pestan 50g 5 godina na slavine 10godina na bojler na radiatore i sve ostalo u slobodnoj kupovini iznad deset!Pa zasto onda dve za nesto sto je u proseku 15 godina???????????????????????????????Jedan majstor<koji ima preduzece> za svoj rad postavljanja centralnog grejanja daj 20godina garancije ako se koristi pravilno i servisira se planski!!!!