Mađarska TV: 80-100 migranata dnevno iz Beograda ka Subotici

Mađarska državna televizija M1 tvrdi da dnevno iz Beograda ka Subotici, a zatim ka mađarskoj granici „u proseku krene 80-100 ilegalnih useljenika“. Iz Beograda u Suboticu uglavnom putuju vozom ili busom – saopštio je dopisnik M1.

On dodaje da je priliv migranata ponovo neprekidan u Srbiju, nakon nedelju dana pauze i da stižu pre svega iz Makedonije. Nedelju dana nisu stizali iz Bugarske, ali se sada pojavila manja grupa koja je rekla da su stigli odatle.

Među pristiglima ima i onih sa smrzotinama, jer su ih – kako su rekli dopisniku mađarske državne televizije – krijumčari ljudima držali u jednoj šumi 20 dana pre nego što su krenuli.

Migranti_Subotica

Vajdasagi MA



KOMENTARI

  1. kiki kaže:

    sipaju iz supljeg u prazno…mos mislit

OSTAVITE KOMENTAR