Mađarska državna televizija M1 tvrdi da dnevno iz Beograda ka Subotici, a zatim ka mađarskoj granici „u proseku krene 80-100 ilegalnih useljenika“. Iz Beograda u Suboticu uglavnom putuju vozom ili busom – saopštio je dopisnik M1.
On dodaje da je priliv migranata ponovo neprekidan u Srbiju, nakon nedelju dana pauze i da stižu pre svega iz Makedonije. Nedelju dana nisu stizali iz Bugarske, ali se sada pojavila manja grupa koja je rekla da su stigli odatle.
Među pristiglima ima i onih sa smrzotinama, jer su ih – kako su rekli dopisniku mađarske državne televizije – krijumčari ljudima držali u jednoj šumi 20 dana pre nego što su krenuli.

Vajdasagi MA
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






sipaju iz supljeg u prazno…mos mislit