Danas u podne održan je maturantski ples u centru grada. Oko 200 učenika srednjih škola izveli su valcer i nakon toga su pušteni baloni. Maturantski ples se u Subotici izvodi po treći put po koreografiji Maše Lukić, Tamare i Rolanda Brezovski i asistenta koreografa Danice Dobrilović.











KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






E ovo je mnogo lepse nego trubaci i skakanje u fontanu
Srecno u buducnosti i dalje u zivotu !
Ipak je preovladao smisao za elegantnu i primerenu proslavu.Valda ce biti nesto od ove unazadjene Srbije.
Deco sretno u životu..
Prelepo..sretno decice, i da svi uzletite visoko kao ovi baloni.
Prijatno sam iznenađen, i čestitam omladini na odluci ! To je pravo Vojvođanski, kulturno i elitno, kako priliči ! Cigani, trubači i cirkus u fontani nije kultura ovih prostora !
Puno sreće u životu omladino !!!
dok je bio direktor Gimnazije FUTO BELA nije bilo extremnih situacija, sve je bilo pod-
koncem, po scenariju, svi su pevali GAUDEAMUS IGITUR, kako je naredio iz socio.
realizma BUTA FELE – kasnije vec drugi direktori su bili popustljiviji.
Subotica je vazila za grad kulture,tolerancije i mn9go toga…
85% ovih Devojaka i Momaka ce za 5-10 godina biti u inostranstvu. Mislite o tome.