Migrant pokušao samoubistvo u Horgošu

Jedan migrant pokušao je samoubistvo u blizini Horgoša, saznaje Panon RTV.

Krvav-noz

Na benzinsku pumpu u blizini graničnog prelaza na autoputu između Horgoša i Reske, sinoć je pozvana policija i Služba hitne medicinske pomoći. Oni su na licu mesta zatekli muškarca sa ubodnim ranama, koje nisu bile opasne po život, saznajemo od Roberta Lacka, poverenika za migracije u kanjiškoj opštini. Povređeni migrant nije prebačen u bolnicu, a pomoć mu je pružena na licu mesta.



KOMENTARI

  1. ludak kaže:

    HAHHAHHAHHAH…..malo morgen.

    Nije cak ni u bolnicu odveden. Jos jedna glupa vest o migrantima. Ne znam sta je samo cilja ovakvih vesti. Treba sad da pocnem da ih zalim????
    Neka se lepo vrate odakle su dosli.
    Kada neka Nemica ili Austrijanka budu silovane od strane ovih kozojebaca onda je to u redu.

  2. Megille kaže:

    @ ludak : Pristaju one i dobrovojno pored nezainteresovanih Nemaca koji danonočno rade ,pa nemaju ni vremana a ni snage …Da vidiš samo koliko tih cura hoda sa tim zdravim -muškarcima migrantima ( jer u njihovoj domovini zabranjeni su istospolni brakovi ,ne kao u nemačkoj gde često muškarac živi sa muškarcem )-još malo pa će pravi nemac biti tamnoput i sa kestenastim očima…Nek se ljudi vole a nemice da im rađaju decu…

  3. Jula kaže:

    Kako mu nije uspelo?

  4. Sojic kaže:

    Trebali su mu pružit pomoć u smislu da završi to što je započeo.

  5. Voss kaže:

    Samoubica se ubio sa leđa ?

  6. Cummiball kaže:

    @Voss

    Nije uspeo da se ubije, migrant je ostao živ, jel čitaš ti tekst???
    I nije sa leđa, nego iz zasede, ali mu nije u potpunosti uspelo iznenađenje.
    Kasno je iskočio iz žbunja, pa je imao dovoljno vremena da se malo izmakne nožu.

  7. Vlada kaže:

    Ko zna sta su jadniku napricali… mozda da ce Vucic licno da ga spasi d’neumre, podari mu kucu i posao. Mucenik maloumni. Inace, ako bode sebe, bosce i druge ako zatreba, samo zapravo.

  8. Cicvu Derpe kaže:

    Tako to ide kad se zadrzis u Srbiji predugo.

  9. gradjanin kaže:

    Vracena je grupa iz Madjarske, mozda je to razlog?

OSTAVITE KOMENTAR