Jedan migrant pokušao je samoubistvo u blizini Horgoša, saznaje Panon RTV.

Na benzinsku pumpu u blizini graničnog prelaza na autoputu između Horgoša i Reske, sinoć je pozvana policija i Služba hitne medicinske pomoći. Oni su na licu mesta zatekli muškarca sa ubodnim ranama, koje nisu bile opasne po život, saznajemo od Roberta Lacka, poverenika za migracije u kanjiškoj opštini. Povređeni migrant nije prebačen u bolnicu, a pomoć mu je pružena na licu mesta.
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






HAHHAHHAHHAH…..malo morgen.
Nije cak ni u bolnicu odveden. Jos jedna glupa vest o migrantima. Ne znam sta je samo cilja ovakvih vesti. Treba sad da pocnem da ih zalim????
Neka se lepo vrate odakle su dosli.
Kada neka Nemica ili Austrijanka budu silovane od strane ovih kozojebaca onda je to u redu.
@ ludak : Pristaju one i dobrovojno pored nezainteresovanih Nemaca koji danonočno rade ,pa nemaju ni vremana a ni snage …Da vidiš samo koliko tih cura hoda sa tim zdravim -muškarcima migrantima ( jer u njihovoj domovini zabranjeni su istospolni brakovi ,ne kao u nemačkoj gde često muškarac živi sa muškarcem )-još malo pa će pravi nemac biti tamnoput i sa kestenastim očima…Nek se ljudi vole a nemice da im rađaju decu…
Kako mu nije uspelo?
Trebali su mu pružit pomoć u smislu da završi to što je započeo.
Samoubica se ubio sa leđa ?
@Voss
Nije uspeo da se ubije, migrant je ostao živ, jel čitaš ti tekst???
I nije sa leđa, nego iz zasede, ali mu nije u potpunosti uspelo iznenađenje.
Kasno je iskočio iz žbunja, pa je imao dovoljno vremena da se malo izmakne nožu.
Ko zna sta su jadniku napricali… mozda da ce Vucic licno da ga spasi d’neumre, podari mu kucu i posao. Mucenik maloumni. Inace, ako bode sebe, bosce i druge ako zatreba, samo zapravo.
Tako to ide kad se zadrzis u Srbiji predugo.
Vracena je grupa iz Madjarske, mozda je to razlog?