Migrantima ne smeta rušenje ciglane

Migrantima koji borave oko ciglane ne smeta rušenje koje je u toku, čak ih je i više nego ranije. Od utorka prepodne nekolicina radnika radi na rušenju objekta stare ciglane, krov i zidovi su već demontirani. Radovi bi trebali da se okončaju za desetak dana, a oko 50 migranata koji ovde borave ne znaju dokle će se ovde zadržati, nadaju se da će dolaskom proleća i lepog vremena moći da borave u šatorima, nakon što se demontira ovaj objekat.

Azilanti-subotica

U toku dana mnogi od njih krenu ka granici, uveče pokušavaju da pređu, ali ih se najveći broj ujutro vrati. Većina ih je već probala ilegalno preći preko žičane granice, ali kažu da se neće predati u tom pokušaju.

 

RTV Pannon



KOMENTARI

  1. Afet kaže:

    Ne smeta kad jadni ne smeju jista da kazu da ih razjarena suboticka masa ne bih vratila nazad. Nego cuti i trpi samo da se dodje do njemacke. Ali pamte oni to… I kapiram da ce nam jednog dana vratiti kad se skuce u Eu. Zapamtice sigurno kako su ih suboticani docekali ruseci im jedini stit na ove ledene dane…

  2. Dva u jedan kaže:

    Afete, pobogu, ko ti dade kompjuter u ruke!?

  3. attila kaže:

    Afet dosadan si,i to jako

  4. treća-sreća kaže:

    Afet=Safet=PROLIV

  5. SB kaže:

    Afete gresis, ti isti migranti su tim istim radnicima koji su i mnogo pre zapoceli demontazu ciglane pretili i pokazivali prstom da idu, tako da nisu oni uopste tako naivni i unesreceni kako ste ih predstavili.

  6. Daddy kaže:

    E, eto, migrantima ne smeta, sad vlasnik slobodno moze da rusi.

  7. Lenin kaže:

    Afet=Safet=?
    Ja velim da je to onaj naš dušebrižnik iz stranstva,obožavatelj Soros Đurike i Merkelove migrantpolitike,koji ne zna prebaciti fontove,da piše naški.Da li namerno ili ima cepanje ličnosti,a’ dont no. 🙂

  8. Daddy kaže:

    Lenin

    El to mislis na onog Ajvana, pardon Ivana (IVAN = AJVAN na Engleskom), sto je letos bio u Londonu na kursu pranja sudova dok ga nisu i odatle kecili?

    he, he, he, he

  9. Kriminalisticki profajling kaže:

    Po svim parametrima nauke o jeziku, sintaksa, jezicka konstrukcija, gradnja recenice i napokon intelektualna platforma, jednosmisleno otkriva da je Safet = Afet = Stormwatch. Jezik kojim se sluzi Safet/Afet alijas Stormwatch ne postoji nigde. Artificijalni recnik i isto takav „lik“ kao produkt Stormwatchevog intelekta jos jednom nam svedoci – cega god da se nas Ivan dohvati, to uradi traljavo i po svom obicaju i tradiciji, usere do daske.

  10. Gastarbeiter kaže:

    Prica se po gradu da je danas napadnut jedan migrant i isecen nozem. Da li neko zna nesto o tome? Kako sam cuo na mlecnoj pijaci.

  11. afet kaže:

    da raznajsimo jednom ja sam safet ali nestavljam vise safet jer kad stavim izbacimi sliku nekog celavog tipusa ruznog a to nisam ja

  12. afet kaže:

    a sa polupanim stromwachom nemam nista jhahahah jel cujest ti to ivane aj javi se u komentar kad zavrsis smenu pranja sudja

  13. Kriminalisticki profajling kaže:

    Safet – Afet – Stormwatch – Sveto trojstvo ovoga portala. Bez ove trojedne osobe sve bi bilo pusto i dosadno. Ja to ne mislim ironicno nego samo konstatujem cinjenicno stanje. Ako neko misli da ovu trojednu spodobu moderator drzi ovde kao neku vrstu dvorske budale, onda je u zabuni. Safet-Afet -Stormwatch je lokomoiva portala sa mnogobrojnim felowerima i istomisljenicima koji su se dugo medjusobno trazili i konacno pronasli na ovome portalu, gde mogu do mile volje da zive za svoje grafomanske i skribomanske strasti i pasije na nasu veliku radost i veselje.

  14. Lenin kaže:

    @ʹafet
    Ma skloni ogledalo od monitora(ekrana)!
    Ajde,recimo delimično ću ti verovati,ako ćeš početi koristiti naše pismo(slova),jer onaj “intelektulni“ hajvan iz stranstva,zbog nekog svog principa baš neće. 😀

  15. Afet kaže:

    Ne palite se tu smo svi da unesemo malo sale u svakodnevnu monotoniju vesti. I da iznesemosvoja misljenja. Demokratija je bato nije mac!

  16. El Campesino kaže:

    E moj „Affe(te)“ svi smo mi raspolozeni za malo sale. Jedini problem je sto si ti gorka zbilja nase stvarnosti i sadasnjosti, i tvoji postovi su vise razlog za brigu o stanju u drustvu nego za salu i razbibrigu.

  17. Daddy kaže:

    Lenin

    Da razmotrimo: Ako ‘Afet / Safet nije onaj polupani ajvan a nije ni onaj ruzni tipus sto se pojavi kad napise Safet odnak je ‘Afet / Safet = Aneta.

    Sto znaci da Safet nije musko!

    He, he, he, sad smo ga provalili.

  18. Daddy kaže:

    Da se vratimo na temu.

    Bar da smo svi suncem obasjanog srca kao gospodja Edit Selken i njen suprug!

    Ne bi ondnak bilo ni migracija, ni ratova. Na slici iza nje vidim sunce, i ako je jelka.

    Nazalost, nisu svi ljudi takvi a nekima „njihova kultura“ brani da budu dobri ljudi.

    Muslimanima „danas“ religija brani da imaju prijateljstvo sa kaffir-ima (pogrdno ime za ne muslimane) nama nevernicima i da se usluge i dobro sto im mi nevernici ucinimo NE VAZE.

    Na videu dole (glavna moska u GB / London) uce zensku decu da nas treba „mrziti i ubiti“. Uzas!

    Ljudi ne bi trebali zaboraviti, ma kako cudno i neverovatno to nekima izgledalo, da je muslimanska invazija „stvarno“ u toku sirom sveta. Migranti su dosli da ostanu a nas lokalne da pomuslimane il pobiju. Mi za njih ni „ljudi“ nismo!

    Treba pogledati, makar par prvih minuta:

    https://www.youtube.com/watch?v=tEvMmAj4m5A

OSTAVITE KOMENTAR