Mlada pevačica oduševila je fenomenalnim glasom kada se prvi put pojavila na javnoj sceni – pre 4 godine u šou programu „Prvi glas Srbije“.
Lepa i talentovana Mirna rođena je u Subotici, 5. jula 1992. godine. Odnela je pobedu u drugoj sezoni popularnog pevačkog takmičenja, nakon čega je imala tu čast da zajedno sa Nevenom Božović i Sarom Jovanović predstavlja Srbiju na Evroviziji 2013. godine.
Pre 4 godine, nisu je zaobilazili komentari da ima određeni višak kilograma, a iako je svoje zanosne obline odlično nosila, Mirna je sada vidno smršala i izgleda bolje nego ikad.
To dokazuju i fotografije koje redovno postavlja na društvene mreže, a na kojima se, pored toga što je lepa, vidi i da je itekako srećna i zadovoljna.




Kurir
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






A ko joj kriv sto je nema nidje kad je isla u to takmicenje da je isla u zvezde granda sada bi svi znali za nju slusali je imala bih hitove imala nastupe imala para ko blata… Ali eto ljudi se kao stide…
menjam mirnu i neru za jednu sara jo.
sifra: hitno.
prodaja ne dolazi u obzir.
agencije stop.
Polako ali sigurno i Grad Subotica postaje Pink. Žalosno.
@adkersu
kada bi Grad Subotica postao Pink to bi bilo za njih veliko unapredjenje