MOK Spartak – MOK Inđija 3:1

Odbojkaši Spartaka ostvarili su večeras još jednu pobedu. U vrlo zanimljivoj i atraktivnoj utakmici domaći odbojkaši su utakmicu lošije počeli i izgubili prvi set. Početak je bio veoma izjednačen da bi u drugoj polovini prvog seta odbojkaši Inđije napravili nekoliko vezanih poena i tako završili set rezultatom 22:25.
Drugi set je takođe bio neizvesan sve dok sjajni blokovi Faćola i Kecmana nisu preokrenuli ishod meča i omogućili izjednačenje rezultatom 25:19.
Posle rezultata 1:1 u setovima, utakmica postaje još zanimljivija. Ekipa Inđije je većim delom trećeg seta vodila sa nekoliko poena razlike, da bi završnica bila mnogo uzbudljivija. Neizvesnost se okončala pobedom Spartaka rezultatom 26:24.
Ovaj rezultat omogućio je domaćim odbojkašima opušteniju igru i lakši dolazak do pobede koji su i iskoristili pobedom u četvrtom setu sa 25:17.

Utakmicu su sudile nacionalne sudije iz Novog Sada Dragan Grujičić i Aleksandar Đuričin.

Krajnji rezultat 3:1 (22:25, 25:19, 26:24, 25:17).