Mađarski pokret je izdao saopštenje u vezi situacije na graničnim prelazima. Komentari na stranicama društvenih mreža, poruke poznanika i prijatelja, izveštaji sa lica mesta jednako su pokazivale da se u subotu, 18.novembra “nešto” desilo na srpsko-mađarskim graničnim prelazima, prvenstveno na mađarskoj strani prelaza Horgoš1 i Horgoš2 – formuliše MP.
Naglašavaju da se kontrola i saobraćaj na prelazu Horgoš1 odvijali besprekorno. Dodaju, kako posle otvorenog pisma Mađarskog pokreta početkom novembra upućenog na tri adrese javnih institucija za rešavanje situacije na graničnim prelazima i nakon toga svim parlamentarnim strankama u Mađarskoj, šta drugo reći, nego: hvala!

RTV Pannon
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Da nesto se desilo punih jedan dan, i posle opet sve isto…