Nađena droga u vrednosti od 214.000 evra

Mađarska policija zaplenila je 33 kilograma marihuane na graničnom prelazu Reske (Horgoš).

Kako javlja RTS, priveden je vozač sa crnogorskim pasošem.

images carina

Pripadnici interventne brigade mađarske policije na graničnom prelazu Reske, na ulazu u Mađarsku, detaljno su pregledali „Audi“ kojim je upravljao 36-godišnji vozač sa crnogorskim državljanstvom.

Carinici su primetili da su podovi ispod prednjih sedišta vozila modifikovani.

U specijalnim bunkerima je pronađeno 33 kilograma marihuane u 58 paketića.

Vrednost zaplenjene droge na tržištu Mađarske je oko 66 miliona forinti (214.000 evra).

Vozač „Audija“ je priveden i određen mu je pritvor.

 

RTS



KOMENTARI

  1. Metadon kaže:

    Vrlo vazno… Kome se drogira neka se drogira. Vise omladine gine pijano u saobracajnim nesrecama nego od posledica droge, pa nikome ne pada na pamet da zabrani alkohol, kafice i diskoteke, ili pogotovu automobile koji su direkni uzrocnik saobracajnih nesreca, bez automobila nema ni poginulih pijanih vozaca kao ni njihovih zrtvi. Kada bi se droga legalizovala i kontrolisano prodavala kao sto je slucaj sa duvanom, i u isto vreme povela snazna anti narkoticka kapanja i prosvecivanje omladine i ostalih konzumenata opijata, stvari bi se sredile i dosle na svoje mesto. Statistika neumoljivodokazuje da je daleko vise umrlih i tesko obolelih od alkohola i nikotina nego od opojnih droga.

OSTAVITE KOMENTAR