Prema podacima Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ) padavine koje su oko ponoći pogodile sever zemlje, tokom noći su se proširile na sve krajeve, a najviše kiše palo je u Subotici.

Prema podacima Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ) padavine koje su oko ponoći pogodile sever zemlje, tokom noći su se proširile na sve krajeve, a najviše kiše palo je u Subotici.
U tom gradu do osam sati palo je 42 litra kiše po metru kvadratnom, dok je u u Valjevu i Loznici palo oko 30 litara kiše.
U Beogradu je palo 14 litara kiše po metru kvadratnom.
Kako navode u RHMZ, tokom dana u većem delu zemlje biće oblačno sa kišom, pljuskovima i grmjavinom, a slično vreme se očekuje i sutra.
Od srede se očekuje poboljšanje vremenskih prilika, kažu u RHMZ.
Tanjug





