Fudbaler Spartaka, do pre pola godine igrao u Bačkoj, a sada s reprezentacijom putuje na meč sa Amerikom

Ako postoji fudbaler koji će u San Dijegu proživeti na javi američki san, onda je to štoper Spartaka Nemanja Ćalasan. Dete subotičkog kluba je pre samo šest meseci nastupao kao pozajmljen igrač u četvrtoj srpskoj ligi za Bačku 1901, da bi se za jednu polusezonu u Superligi nametnuo u klubu i selektoru Muslinu kao rešenje za odbranu.
– Stvarno je sve što mi se događa kao san, jer do juče sam igrao na pozajmicama u četvrtoj ligi, a danas se pripremam za meč sa Amerikancima. Sve je novo za mene, ali mi prija što sam u ovom timu i što je selektor procenio da bih mogao da budem potreban – rekao je Ćalasan.
„Orlovima“ iz domaće lige jasno je da ih u San Dijegu očekuje velika temperaturna i vremenska promena.
Kurir
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






svaka cast i sa srecom zemljace