NESREĆA KOD SUBOTICE: Prevrnuo se autobus koji je prevozio decu

Autobus poljskih registarskih oznaka, koji je prevozio decu, prevrnuo se kod Subotice

Untitled

Autobus poljskih registarskih oznaka, koji je prevozio decu, prevrnuo se kod Subotice, potvrdili su u subotičkoj policiji. Više osoba je povređeno, prenosi RTS.
Nesreća se dogodila na 69. kilometru auto-puta od državne granice.
Prema nezvaničnim informacijama, autobus, koji se vraćao iz Grčke, i išao preko Srbije u Poljsku, izleteo je sa kolovoza i prevrnuo se. U autobusu se nalazilo oko 50 putnika, od čega više od 27 dece.
Život je, prema prvim informacijama, izgubio stariji muškarac



KOMENTARI

  1. jasso kaže:

    Samo mi nije jasno,kako moze biti kod Subotice,kad je to udaljeno preko pedeset kilometara od Subotice…

  2. Pista kaže:

    Zato sto je RTS tako javio.:-)

OSTAVITE KOMENTAR