Nova Europetrolova pumpa

Ovih dana su vozači i prolaznici mogli da posvedoče brzoj urbanoj transformaciji parcele na uglu Beogradskog puta i Marka Oreškovića. Nakon zemljanih radova, odnosno radova na instalacijama potrebnih za rad objekta, u roku od nekoliko nedelja, nikla je nova Europetrolova benzinska stanica. Završni radovi su još u toku, a uskoro se očekuje otvaranje.

Europetrol subotica nova benzinska pumpa beogradski put (6)

Ova poveća parcela je rasčišćena pre nekoliko godina, od kada je stajala neuređena i zakorovljena. Veći deo Subotičana se protivi izgradnji ovakvih objekata u urbanim delovima grada, mada je u ovom slučaju ovaj objekat došao kao pravo osveženje za ovaj kraj.

Pumpa će biti opremljene po uzoru na već dva postojeća moderna objekta ove firme u našem gradu, tako da će pored tečnog goriva i TNG-a u ponudi biti i samouslužna perionica, butan boce i dobro opremljen maloprodajni deo objekta.

Europetrol subotica nova benzinska pumpa beogradski put (4)

Europetrol subotica nova benzinska pumpa beogradski put (3)

Europetrol subotica nova benzinska pumpa beogradski put (2)

Veća panorama

Europetrol subotica nova benzinska pumpa beogradski put (5)



KOMENTARI

  1. gat kaže:

    Nadam se da ce napraviti trotoar pored ograde sto su raskopali (ulica marka oreskovica).

  2. gambit kaže:

    A gde bi nasi sugradjani da budu pumpe? Na pola pute do Ljutova pa levo atarskim putem?

  3. djomla kaže:

    Beogradski put je i dalje veoma atraktivan kako za pumpe tako i za pekare, i biće dok god služi kao tranzit. Obzirom da je obilaznica davno zaboravljena priča ovakav potez Europetrola je potpuno razuman.

  4. obavesteni. kaže:

    Obilaznica je potpuno eksproprisana, pomereni su dalekovodi, urađeni svi projekti za poluprofil sa kružnim tokovima, čak i potpisan ugovor sa izvođačem i čak nešto urađeno na osnovu tog ugovora. To što je na obilaznici sve stalo 2012. je pokazatelj  odnosa republičke vlasti prema Subotici

  5. stormwatch kaže:

    Bravo pumpe po Subotici! Natankujte automobile gasom i benzinom i dizelom i fijuu sto brze odatleg!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. vokille kaže:

    Rešenje obilaznice je da pušte taj izgrađeni deo, od Šandora do Malog Bajmoka, i sa time se dešavamo bar dela saobraćajnih gužvi. Kamioni mogu na Karađorđevom putu da skrenu na Somborski, nek im se uvede zabrana da idu napred i na Beogradski. Tuda može i saobraćaj prema Somboru. Pošto su kuće na starom beogradskom putu i putu od Starog Žednika, preko Novog do autoputa, uglavnom zaklonjene drvoredima, privremeno može da se premesti i tamo tranzit (mada će to privremeno biti bar pola decenije, ako ne i celu). 

     

  7. Vesko kaže:

    Ostalo je jos novaca od kupovine Vusica AGROKOMBINATA, koji je kupljen za bagatelu.

  8. stormwatch kaže:

     

    obavesteni.:

    Obilaznica je potpuno eksproprisana, pomereni su dalekovodi, urađeni svi projekti za poluprofil sa kružnim tokovima, čak i potpisan ugovor sa izvođačem i čak nešto urađeno na osnovu tog ugovora. To što je na obilaznici sve stalo 2012. je pokazatelj  odnosa republičke vlasti prema Subotici

     

     

     

    Ako je sve tako kako vi gospodine kazete da jeste tako, zasto onda ashov peska izbacen nije, niti lopata sljunka legla na tu zaobilaznicu koju su zapoceli oni koji su i danas na vlasti i koji su nasilno dosli i obecali blagostanje i boljitak u svakom pogledu. 

     

     

  9. Ivan kaže:

    Gat .. Nadam se da ce napraviti trotoar pored ograde sto su raskopali (ulica marka oreskovica). 

    Ne piši netačne stvari, nikada u poslednjih 30 godina nije bio tamo trotoar, vlasnik nekadašnje stambene zgrade je  posadio drveće i posejao travu koju je sam održavao. Okej trotoar, ali kome? i zašto baš na toj strani, onda bolje napišite Maglaiju da nema pešačkih prelaza od vatrogasaca do Matijevića i ljudi preskaču tkzv međunarodni put

  10. obavesteni. kaže:

    stormwatch,

    zato što je to sve urađeno do izbora 2012. A ovi od 2012. ni lopatu peska nisu pomerili jer ih Subotica živo ne interesuje

     

  11. stormwatch kaže:

     

    obavesteni.:

    stormwatch,

    zato što je to sve urađeno do izbora 2012. A ovi od 2012. ni lopatu peska nisu pomerili jer ih Subotica živo ne interesuje

     

     

    Sto znaci da je Subotica interesovala samo naseg Suboticanina Dulica u periodu od 2008 do 2012, a ovi ovde iz okolnih selendri tipa Bajmokovi i slicno, nit su sa Suboticom ni su za Suboticu i Suboticane.

  12. obavesteni. kaže:

    Na Y-kraku je radjeno samo od 2001. do 2003., kad je Kasza bio potpredsednik Vlade i izmedju 2008. i 2012. kad je Dulic bio ministar. I zapravo je preostao najlaksi deo, asfaltiranje (jer ovakvi projekti su ko sante leda, ono sto se vidi je 10%). Ali to od 2003. do 2008. nije zanimalo Velju, a od 2012. ne zanima SNS, Zoranu i kompaniju

  13. stormwatch kaže:

     

    obavesteni.:

    Na Y-kraku je radjeno samo od 2001. do 2003., kad je Kasza bio potpredsednik Vlade i izmedju 2008. i 2012. kad je Dulic bio ministar. I zapravo je preostao najlaksi deo, asfaltiranje (jer ovakvi projekti su ko sante leda, ono sto se vidi je 10%). Ali to od 2003. do 2008. nije zanimalo Velju, a od 2012. ne zanima SNS, Zoranu i kompaniju

     

     

    Cek cek cek cek cek, a sta je radjeno od 1990 do 2001 onda molim te obavesteni reci nam? Pre izbora nekih preponovljenih, slobamiki je kao pravio veeelike radove na zaobilaznici i onda je rad na zaobilaznici stao posle izbora istog momenta, jer…..jer!?!?!?!?! JER!??!?!?! Oficijalna vest bila je to da zemlja koja je bila uzurpirana masinama treba neko odredjeno vreme da se slegne, par nedelja….tih par nedelja pretvorilo se u 25 godina.

  14. obavesteni. kaže:

    stormwatch,

    ja pricam kad je nesto uradjeno a ne kada se "slegala zemlja". Ovaj deo od starog beogradskog do somborskog puta izgradjen je dok je jo AP Vojvodina imala nadleznosti u putnoj privredi, ergo pre Slobe

     

     

  15. stormwatch kaže:

     

    obavesteni.:

    stormwatch,

    ja pricam kad je nesto uradjeno a ne kada se "slegala zemlja". Ovaj deo od starog beogradskog do somborskog puta izgradjen je dok je jo AP Vojvodina imala nadleznosti u putnoj privredi, ergo pre Slobe

     

     

    E ja pricam o originalnim radovima kada je pocela zemlja plodna da se slega. Niko nista nije radio do 2008 kako treba, a od 2012. se radi iskljucivo kako ne treba.

  16. obavesteni. kaže:

    Od 2012. se ne radi nista

OSTAVITE KOMENTAR