Novi hit ove zime!

Kada je tokom prošlih božićnih i novogodišnjih praznika, u okviru prazničnog ukrašavanja grada, ispred Gradske kuće postavljena svetleća porodica Sneška Belića, fotografije sa istima su preplavile društvene mreže. Bilo je to pravo osveženje u odnosu na nemaštovito (na momente i neukusno) ukrašavanje svih prethodnih godina.

Bozic-Nova Godina-rasveta-meda-snesko (10)

Videvši kako su naši sugrađani pozitivno primili snežnu porodicu, u Direkciji su se odlučili na još jedan pozitivan korak i sve nas iznenadili postavljanjem jednako atraktivnog svetlećeg mede odmah preko puta porodice Sneška Belića. Najmlađi su već okupirali i jednu i drugu atrakciju i nesumnjivo će ovo biti novi hit ovogodišnjih praznika.

Bozic-Nova Godina-rasveta-meda-snesko (4)

Bozic-Nova Godina-rasveta-meda-snesko (3)

Bozic-Nova Godina-rasveta-meda-snesko (2)

Bozic-Nova Godina-rasveta-meda-snesko (12)

Bozic-Nova Godina-rasveta-meda-snesko (9)

Bozic-Nova Godina-rasveta-meda-snesko (5)

Bozic-Nova Godina-rasveta-meda-snesko (8)

Bozic-Nova Godina-rasveta-meda-snesko (11)

Bozic-Nova Godina-rasveta-meda-snesko (6)

Bozic-Nova Godina-rasveta-meda-snesko (7)



KOMENTARI

  1. ridick kaže:

    jako lepo 🙂 odlicno!!!

  2. Mario kaže:

    Super…poslednjih 4-5 godina se stalno napreduje u ukrasavanju grada za praznike.
    Sugestija za nadlezne u Direkciji ili Gradskoj kuci je da poprave najmanje 15-ak reflektora na dekorativnoj rasveti koji im ne rade bukvalno pred nosom. Samo na strani prema Jovanu Nenadu ne radi nekih 4 reflektora. Ponekad se pitam da li ti ljudi navracaju u centar nakon 15h kada zavrse posao.

  3. Dorfer kaže:

    Što je tu 'super' ,sneško belić i praznici .Kakvi su to praznici? Uostalom što ima sneško belić a Adventom -gdje su Božični borovi. ko su ti u toj 'Direkciji' koji elementarne Evropske običaje ne znaju?!

  4. grad kaže:

    Ovo je ujedno i najpametnije sto je Direkcija za izgradnju uradili ove godine…

  5. JimmyQ kaže:

    Lepo je! Napredujemo! Još malo pojačati ukrase na korzou koji su toliko ubili da mu trebaju svetla Las Vegasa da ga malo podignu…ni sam trg s "pozorištem" nije bolje prošao…dajte tamo barem neku drvenu kućicu (kao onaj salaš za dužijancu, samo malo zimske dekoracije) pa malo kuvanog vina, kobasica…sad sam se vratio iz Beča…tamo tako rade a nije da je grad ružniji zbog toga 😀 Sve je nagurano na malom korzou a nije da nemate mesta okolo…

  6. axel von libiz kaže:

    @ JimmiQ , Da vidiš kako se slavi Advent u Malom Beču ,Agramu-Zagrebu .mislim da i Beč bi se postideo a ne  ' evropska' Subotica …

  7. !!!!!!! kaže:

    Dorfer, gde ti živiš? Otvori malo oći oko sebe, i otvori uši, i onda nećeđ pisati takve gluposti.

  8. JimmyQ kaže:

    @axel von libiz, razumemo se…nisam uopšte mislio da stavljam sve u isti koš, samo onako prihvatljivije svima za razumevanje dajem jedan primer…bio sam i tamo nedavno pa znam sve, samo sam se bojao da kažem da stave šator kao što su oni uradili, jer bi to kod nas moglo da izgleda kao cirkus – kontam da bi našli neki najgori po ogućnosti maslinasto zeleni…

    samo da se malo potrude i vide kako to drugi rade, ali dobro..barem su krenuli da rade nešto po pitanju ukrasa – dobar početak…ali uvke može bolje, pa je ovo samo primer…kad nisi sam kreativan kopiraj one koji to rade dobro 🙂

  9. Dorfer kaže:

     

    !!!!!!!:

    Dorfer, gde ti živiš? Otvori malo oći oko sebe, i otvori uši, i onda nećeđ pisati takve gluposti.

     

     

    O razliku od tebe, ja ne živim u mentalnoj pećini…

OSTAVITE KOMENTAR