Stara priča „Živ je Korzo umro nije“ ima novu epizodu. U pripremi je novi kafić i nova bašta. Izgleda da je sve spremno i da je pitanje dana kada će da oživi ovo mesto.
Odmah iza ugla, na Đinđićevom platou stoji fontana – štrcaljka na koju niko ne računa. No, da će izgleda ipak biti nekih gibanja, najavljuju radnici koji od jutros petljaju oko nje.
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.









Neverovatno. Jadna ta fontana, malo-malo pa na reanimaciji… Tuga!
milion evra rodjaci..
Wake up Subotica!
Kao sto sam vec rekla, ovo je sramota i nije za komenter!!!
UZAS
HA! I ovaj kafic, mogu misliti koliko su mu odredili da placa kiriju za zakup. Neko se opet omastio,uzas ne mogu da se nerviram jedino me boli sta RADITE TO OVOM LEPOM GRADU KOJI VAS DRAGI DR, MR I PRESEDNICI OPSTINE NIJE ZASLUZIO!!!
Unistili ga veliki Suboticani! Gadite mi se…