Đ. T. (33) iz Subotice, uhapšen je od strane novosadske policije, zbog sumnje da je učinio dva krivična dela teška krađa.

Sumnja se da je, juče, razbivši stakla na vratima, obio dva automobila. Iz vozila je, kako se sumnja, ukrao dve torbe, jednu sa novčanikom, a drugu sa dva mobilna telefona i dva novčanika.
Policija ga je ubrzo pronašla, a kod njega i ukradene predmete.
Određeno mu je policijsko zadržavanje do 48 sati, po odobrenju javnog tužioca kome će biti doveden na saslušanje.
Kurir/Tanjug
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Tuzilastvo ce da ga pusti.
Ide kuci za dva dana…
I meni, nikada pronadjen, praznu tasnu izbacio na buvljaku…
Narkoman Djuro,ranije je razbijao leptir stakla da izvadi prvu pomoc i prodavao je za 500din..