Na graničnom prelazu Horgoš, u zajedničkoj koordinisanoj akciji pripadnika MUP u Čačku i Uprave granične policije, zaplenjeno je više od dva kilograma heroina, a jedna osoba je uhapšena.

Kako je saopštio MUP, uhapšen je S.S. (40) iz Čačka.
Sumnja se da je S.S. noćas, oko sat posle ponoći, pokušao da prokrijumčari dva kilograma i 168 grama heroina tako što je pakete folijom oblepio oko svog tela.
Zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Čačku, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu.
Tanjug
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Ja imam obicno vise od 8 kg slanine obmotane oko stomaka, sva sreca da nije zabranjeno:) Salu na stranu ovakvi ulovi mi se cine kao da su dojavljeni, kako od one mase da raspoznas ko nosi u sustinu malu kolicinu droge?
nije mi jasno sto ih nasi hapse….bolje da ih propuste madjarima i da tamo sluze zatvorsku kaznu…sto manje dilera u srbiji to bolje…
Neko će ovo morati da plati.Ili je u pitanju mamac,tipa tona prodaje kilogram nikad.
Dok su žirovi zauzeti sa ovim jadnikom,koga su poslodavci žrtvovali,dotle prođe robe na više desetina kg.
Ludak, pa mora heroin da ostane u Srbiji. Razumes?