Policija je juče u Subotici uhapsila dvojicu Pakistanaca zbog pokušaja ubistva trojice njihovih zemljaka!

Do velikog obračuna migranata došlo je, kako saznaje Alo!, zbog hrane.
Dvojica muškaraca napala su trojicu drugih Pakistanaca i pokušali da ih ubiju motkama, ali u tome nisu uspeli.
Policija je odmah obaveštena o sukobu, reagovala je brzo i uhapsila dvojicu napasnika, koji se nalaze u pritvoru i biće procesuirani.
ALO
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






oni svi naoružani i nikom ništa!
Sta tu milicija treba da intervenise,treba ih pustiti da se međusobno pobiju,istrebe
sve je to nekako dok se međusobno svađaju i tuku, ali, glad je jako gadna, i bojim se da će nastaviti da napadaju nas i našu decu, jer već obijaju i kradu na sve strane…e zato ih treba sve deportovati nazad odakle su došli, jer samo ima nevolje sa njima, jebo ih onaj ko ih je primio i pustio da ostanu ovde…
Ljudi moji, bili su ratovi, bile su okupacije, ali ovako nešto, ovakva invazija beskućnika sa drugog kraja sveta, nije bila nikad!
postoji resenje…ZID.Nocu tumaraju po ulicama,u grupama,idu gde zele,bez papira,niko to ne kontrolise.I naravno nozevi u dzepu!
pametni momci,sad ce biti u toplom zatvoru,sa 3 obroka dnevno + marenda
Kada je negde rec o migrantima, uvek se setim situacije iz negde prve polovine 60-tih godina. Pozove drustvo nas skolski drug na salas kod njegovog dede. Lep topli dan, mi nasli ugodnu hladovinu, flasa kruzi okolo, neko svira gitaru, mi malo pevusimo, kotlic se lepo krcka… Salas je bio u pogranicnoj zoni i naidju dva vojnika granicara. Uctivo pozdrave, popiju svezu vodu sa bunara i nastave svojim putem. Proslo je dobrih pola sata i eto milicije sa „Maricom“ iz Subotice. Nastane tu propitivanje ko smo sta smo sta radimo sta u granicnom pojasu trazimo, sta imamo i nosimo kod sebe, i naravno licne karte, koje uglavnom jos nismo ni imali ili nismo nikad ni nosili sa sobom. Bilo je prilicno povuci-potegni i nameravali su da nas pohapse i u lisicama sprovedu u Suboticki SUP. Deda naseg druga je za nas garantovao i nekako na jedvite jade uspeo da nas izvuce i da nam spasi jedan lepi dan. Danas su druga vremena, pa moze i belosvetski Kurta i Murta da se mota oko granice, prelazi kad hoce i gde hoce, a za dokumente ga niko ni ne pita jer to nije politicki korektno, i moze strasno da ga uvredi. O tempora, o mores!
Zar je bitno što su migranti….i to su ljudi..nesrećni..
neki dan sam išao do horgoša i odmah nazad. na putu tamo kod parkinga za odmor sa svoje leve strane video sam u daljini kolonu od koja pešači preko njiva. na povratku sam stao na parkingu da bolje osmotrim ali ih nisam video. ono što jesam je zaštitna ograda probijena na nekoliko mesta i poluotvorena kapija na ogradi. malo dalje prema gradu kod jednog nadvožnjaka sam opet naleteo na njih. neki su prelazili autoput pravo ispred mene tako da sam morao da usporim dok su se drugi bili u neposrednoj blizini ograde kroz koju su prolazili kroz drugu otvorenu kapiju. sutra kad po mraku neko udari u srnu ili, ne dao bog migranta, na autoputu koji bi trebalo da je ograđen biće opet „nije prilagodio brzinu“.
‘bem li ga, ako već ne postoji politička volja da se vršljanju stane na kraj onda neka država plati mobilne ekipe da zatvaraju rupe i kapije a račun ispostavi u berlin.
Berlin je Srbiji dao i platio do sada malo vise od popravljanja par zakrpa na zastitnoj ogradi.
Ma teraj sebe da ne kazem nesto drugo. Bolje gledaj te svoje dvotiste. Sta sad trebamo da teramo bunjevce hrvate i srbe odavde jer su oni momci ubili prosle godine onog nesrecnog coveka ispred svoje kapije? Pa naravno da nece mo. Sloboda kretanja i zivljenja je osnovno ljusko pravo! Ljudi se po srbiji ubijaju tuku svaki vikend pijani drogiraju a vi navrzli na jadne migrante. Malo je licemerno zar ne?