Očekivana pobeda fudbalerki

Na Gradskom stadionu u Subotici juče je odigrana utakmica 9. kola Super lige Srbije u fudbalu za žene u kojoj je ŽFK Spartak deklasirao ekipu ŽFK Jagodine rezultatom 11:0 (3:0).

U prvoj postavi Spartaka su nastupile igračice sa manjom minutažom, ali od 63. minuta trener Boris Arsić, nezadovoljan igrom i učinkom svoje ekipe, menja celu napadačku liniju. Izuzetno raspoložene Jelena Čubrilo i Milena Nikolić postižu svaka po  3 gola.

Golove su postigle:
Slović (13 min. KU), Nahi (31 i 61 min), Malešević (43 min), Marenić (52 min), Čubrilo (67, 71 i 83 min), Nikolić M. (73, 87 i 88 min).

Po FIFA terminima naša ženska A reprezentacija u kojoj je 8. Spartakovih igračica, igraće utakmice protiv Danske i Islanda (26. i 31. oktobra).  Sledeću utakmicu Spartak igra u Požarevcu 3. novembra, a na domaćem terenu će 9. novembra od 13,00 časova ugostiti niški Mašinac.

Sudija: Jelena Banjeglav (Bačka Topola). Gradski stadion Subotica, gledalaca oko 100.

SPARTAK: Gardijan, Vajda, Krstić, N. Nikolić, Slović(C), Nahi (Meffemetou), Malešević, Živković (Savanović), Adamov (N'Rehy), Damjanović (M. Nikolić), Marenić (Čubrilo).