Izborni štab predsedničkog kandidata Saše Jankovića u Subotici obaveštava gradjane da će se potpisi za kandidaturu skupljati od danas 3. marta. Potrebno je sa sobom poneti ličnu kartu. Potpisi će se skupljati na sledećim lokacijama:
1 – Javni beležnik Jasmina Filipović Uzelac
( Maksima Gorkog 8 – kod Sarićevog spomenika, pored Subotičkih novina )
– Petak od 9 do 17 časova
2 – Kancelarije Demokratske stranke
Matka Vukovića 8, drugi sprat
– Petak od 16 do 21 časova
– Subota od 9 do 14 časova
– Nedelja od 9 do 12 časova
3 – Madjarski pokret – Magyar Mozgalom
Georgi Dimitrova 2/a
– Petak od 16 časova
– Subota od 10 do 13 časova

Foto: Nebojša Mandić
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Glasaću za Vučića, iz samo jednog razloga: da ova gnjida ne pobedi!
Jeste, to kažu u Informeru. A na Pink vesti su javili da Janković laže narod.
Zna se unapred ko ce dobit najvise glasova.uzalud mi idemo na glasanje!!!to vec godinama lazu nas!!!
gnjida si ti, i dodacu ti jos jedan pa da budes 3 u 1 pozz
Zar ovog ubicu za predsednika??? Pa ovaj je ubio svog prijatelja, sta li bi tek uradio sa drzavom i narodom?
Atila se pise sa 2 T = Attila
ja bas ovog ubicu hocu, ako je ubio, ubio je samo jednog, a „neki tu“ na desetinehiljada.
Botu, zar se ne bojis boga? zamisli kad nestanu sendvici!
@Dva u jedan
Glasacu i za crnog djavola ako treba samo da gnjide kao ti i kao gnjida vucic zavrse tamo gde im je mesto …u zatvoru !
Botovi rade, prodane duse za sitne pare. Samo vi podrzavajte trenutnu vlast, zaboravice vas cim prodju izbori, pa se vracate kopanju po kontejnerima.
‘ Dobar’ je Vučić ,uništiče srbiju ,sve će izručiti strancima -istorija se ponavlja kao uoči drugog svetskog rata. Čizma će da korača ovim prostorima i to ista koja je koračala za vreme od 1941. On sve ovo radi ,jer ako ne, iz fioke nemci izvuku neke interesantne dokumente i fotografije koji su na tone snimali od devedesetih pa nadalje. Oni sada to kontroliraju uz pomoč svojih ljudi koji rade u rukavicama…
Ko ce da glasa za ovoga??? Znaci dno dna za predsednika..uzas…Kakav Jankovic???
I od goreg ima gori. Definitivno necu doci da mu dam podpis
Zorice dragi, svi posteni gradjani ce da glasaju za OVOGA!
A kako cu ja da glasam? Hoces li doci do mene po podpis?
Megille
Otkad ti to brines za Srbiju?
Jedva cekas te cizme iz 1941 da koracaju opet ovim prostorima. Pitam se dal su svesni mnogi ovde da idu na ruku cizmama iz 1941?
@ Daddy , na očekujem ja ništa ,već samo ukazujem na pogubnu politiku , a ti to tumači kako želiš. Nije dobro glavu gurati u pesak i očekivat i ‘čuda’ -naime toga nema…
Cizme iz 1941 koje su proterale cizme koje su tu bile do 1918! Pa ce sad ove cizme malo pa one malo pa opet ove itd!
Crni Đavo je bolji od SNS-a , imali smo godine da se uverimo u to !!! Saša bar nije stranačka ličnost 🙂
Dati potpis bez straha. Kasnije izaci i glasati. Uvazavam tudje kandidate ali Jankovic je moj izbor.
@Kontra i antifašista, to za „crnog đavola“ smo već videli kada se za njega glasalo 2012. godine. Samo, ovaj đavo je još crnji, veruj mi, ako mi ne veruješ, uverićeš se, samo glasaj za njega!
Podrzavam Sasu Jankovica kao mi sve one koji ce njega glasati.
Ovo je covek koji kao da je rodjeni Suboticanin-Kulturan
Odmeren
Pametan
.Svi koji ga ne vole ili nisu to ili nisu Suboticani
José Alberto ‘Pepe’ Mujica Cordano!!! Ja oću njega za predsednika!!!Niko drugi ne dolazi u obzir,naročito sa teritorije exyu!
Nisam ni za jednog političara, i ptice sa grana vide šta nam čine. No jedno je sigurno u kući nemože biti dva baće, jedan je onaj koji naređuje u ovom slučaju to je Vučić. Bilo kako bilo sprovodi se tiha ali vidljiva nacionalizacija imovine da upravo to, i asimilacija naravno. I nije nam dobro, no što rekoše Crnogorci „ničija nije gorjela do zore“. Njegoša Crnogorci slave, ali su ga onomad hteli saseći jer je oporezovo plemena. Josip Broz Tito je tek petnaest godina posle rata dao da se živi, mnoge su kuće i stanovi tada kupljeni-ali od 45-e pa do 60-ih nije bilo ni malo lako, čak šta više bilo je krajnje opasno živeti u FNRJ . Možda ovaj Vučić donese nešto dobro. Mišljenja sam da je njegova „ekipa “ ZLO, a da on sam i nije..
Poneću ličnu kartu. To je normalno, ali KO PLAĆA OVERU POTPISA????
Nisam valjda blesav da dam i pare i potpis!!!!
Ako Janković plaća, ODAKLE MU NOVAC?!?!?
Penzioner Dača: ne znam odakle jankovicu, ali se pitam odakle vucicu pare da voza na stonine autobusa kroz celu srbiju, a svi znamo da je tako, ko li placa ljude, koji se voze sa njim i masu, tapsu itd. ne znam ko placa ove sto idu od vrata do vrata, zovu telefonom, odakle para za tebe penzioner daca, odkle za falsifikovane atile i ostale, koji ovde po ceo dan velicate licnost av? molim za odgovor penzioneru daca!
Penzioner Dača
Pa eto ja mu doniram 1000 din za potpise!
RAX, bozmeg, prvo nauči srpska jezika (i pravopis) od ova naša szomszéd, da te ceo svet razume. Megért? Nikog ja ne veličam – samo PITAM…
Overa potpisa 690 dinara x 10.000 potpisa = 6.900.000 dinara. Pa to podeljeno sa 123,7 (srednji kurs evra) = 55.760 evradi. Ne treba biti puno pametan da se vidi da tu štogod zdravo bidešuje (büdös). Jebešga, nije on baš toliki konj da metne svoje novce u izbornu trku koju će sigurno izgubiti.
Ponovo se pitam KO TO PLAĆA?!?
zasto da naucim srpski? sta hoces da kazes, ako neko ne zna perfektno srpski, onda nema pravo reci ili sta? kada ti budes znao madjarski ili bilo koji drugi jezik kao sto ja znam srpski, mozda mozes da mi delis „lekciju“, ali i onda mozda, ja mislim da bi tu mnogi sto se javljaju, pogotovo baveci se znanjem jezika, trebali da se pozabave znanjem svoj maternjeg jezika, tu prvenstveno mislim na srpski.
registracija kosta 50 dinara. stab sase jankovica nema para, zato cemo sada da uplacujemo, mi koji smo za normalnu drzavu. kao 3. drzava svakom kantidatu izdvaja odredjeni iznos za kampanju kandidature za predsednika, koliki je taj iznos ne znam tacno, ali je tebi izgleda to najveci problem, pa se raspitaj. Nadam se da sam tvoje pitanje odgovorila, a ti kada saznas tacne brojke tj. sumu, mozes je postaviti na ovu stranicu. predpostavljam da ce ljudi iz dijaspore pomoci s. j. , jer im je onemoguceno da daju potpis, pa sam sigurna da ce finansijski podrzati jedinog kandidata, koji zavredjuje paznju i glas gradjana.