Odbojkaška drama pripala crveno belima

U prvom meču polufinalne serije odbojkaške Super lige u Beogradu su večeras snage odmerili Crvena zvezda i subotički MOK Spartak. U veoma uzbudljivom meču trijumfovali su domaći odbojkaši.

Crvena zvezda – Spartak 3:2

Prvi set su u svoju korist rešili Beograđani rezultatom 25:23. Izabranici Jevtić Ivice konsolidovali su redove i izjednačili rezultat dobivši drugi deo igre 20:25. Treći set pripao je crveno belima 25:22, da bi Subotičani izborili taj brejk dobivši četvrti period 19:25.

U tajbrejku viđena je prava drama Imali su plavo beli šest meč lopti. Što nije pošlo njima za rukom uspeli su crveno beli koji as servisom Ristića dolaze do 25:23 i vođstva u seriji od 1:0.

U drugoj polufinalnoj utakmici Vojvodina je u Novom Sadu savladala Partizan sa 3:0. Revanš mečevi su na programu 26. marta, a plasman u finale ostvaruje ekipa koja obezbedi dva trijumfa.