Javno komunalno preduzeće Čistoća i zelenilo Subotica izdalo je obavštenje u vezi predstojećeg praznika koji pada u petak – “Dan primirja u prvom svetskom ratu”. U obaveštenju se kaže:

Obevštavamo Vas da u petak 11. novembra tekuće godine, na Državni praznik: “Dan primirja u prvom svetskom ratu”, JKP “Čistoća i zelenilo”, neće vršiti uslugu odvoženja kućnog smeća iz domaćinstava. Zahvaljujemo se na razumevanju.
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Lepo od njih. Znači li to da će nam račun biti manji za 1/4 ?
Bar su saopštili da neće odnositi, radnim danima se više ni ne zna kada će naleteti i da li će.
A kad će odneti umesto petka? aa da…neće
Bas njih briga za vase smece breee