Ulaganja u sportske terene donela su neke fine detalje koje nekad nismo mogli ni da sanjamo (veštačka trava, tartan) ali i ograde koji treba da ih zaštite od vandala i od onih koji su samo klinci koji hoće da se igraju. Košarkaško igralište kod studentskog doma Bosa Milićević je ograđeno jakom ogradom nakon decenija u kojima je taj teren bio slobodan za sve. Pravo je reći, Dom je uložio u teren i ima pravo da ga ogradi kako hoće i pušta na njega koga hoće.
Nama koji smo ovde nekad provodili mnoge sate, kao i recimo na igralištu u Prvomajskoj koje je nekad bilo slobodno, sada ostaje da posmatramo klince iz kraja kako ovu lepotu gledaju kroz rešetke. Ima i drugih terena, nije kraj sveta ali nije lako zaboraviti vreme kada su svi tereni ovog grada bili naši.

KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Kad ce neko da se seti na zorki da napravi teren za basket ?