Partizan dva puta vodio – Spartak pobedio /VIDEO/

Partizan je u Subotici izgubio od Spartaka iako je vodio na poluvremenu.

Denković je u 69. minutu krenuo u slalom između igrača Partizana, činilo se da ne zna šta će sa loptom i da će da suviše petlja, a onda je opalio po lopti i zatresao mrežu. Izneđenje u Subotici i 3: 2 za Spartak!

Crno beli su bili bolji u prvom poluvremenu i taj deo igre su rešili u svoju korist (1:2). U drugom delu je došlo do potpunog preokreta.  Napadač domaćeg tima Nikolić, imao je dodatnu želju da se dokaže i nametne Miloševiću, pošto je tu kao pozajmljeni igrač tima iz Humske. Dva puta je Nikolić golovima rezultatski sustizao protivnika, neke šanse su Plavi i propustili ali su na kraju stigli i do pobedonosnog gola. Bodovi idu boljem rivalu.

Spartak – Partizan 3:2

Stadion: Gradski.  Strelci:  Nikolić u 29. i 58, Denković u 69. minutu za Spartak, a Stevanović u 12. i 44. za Partizan.

Partizan je zadržao drugo mesto sa 61 bodom, dva više od Vojvodine, dok je Spartak na sedmom mestu sa 43 poena.