Partizanu bodovi u Subotici /VIDEO/

Nije Spartak imao završnicu večeras kako se to od njega očekivalo nakon prva dva kola i šest golova protivnicima. Dobro su kombinovali, imali nekoliko šuteva sa distance ali to nije bilo dovoljno da se pobedi Partizan. S druge strane ni crno-beli se nisu naigrali pored Plavih ali je jedan lagan gol bio dovoljan za još jednu pobedu šampiona.

Stadion: Gradski u Subotici. Sudija: Srđan Jovanović (Beograd). Strelac: 0:1 Tavamba u 30. minutu

Spartak: Ostojić, Stojković, Ćalasan, Kerkez, Hajdin, Šimura, Jočić, Savković, Ivanović, Abaz (od 46. Torbica), Nikolić.

Partizan: Kljajić, N. R. Miletić, Ćirković, Ostojić, Munir, Jevtović, Everton, Pantić, Suma (od 63. Đuričković), Tavamba (od 90+1 Đorđević), Đurđević (od 81. Kosović).

stadion

stadion (2)

stadion (4)

stadion (3)



KOMENTARI

  1. Afet kaže:

    00 bih bio realan rezultat

  2. stormwatch kaže:

    NAPRED SPARTAK!!!!!!

  3. Afet kaže:

    Kako napred kad smo izgubili? Sad samo mozemo da nazadujemo

  4. ....... kaže:

    Gde su bre pokupili ovog golmana,do sada smo imali sasvim solidne golmane,ali ovaj:loše ispucava(svaku petu loptu uspe da podigne ),ne može napadačima da omogući kontru,loše procenjuje kad treba da izleti kao što je bilo i kod gola…..

  5. Z kaže:

    pa da vidi se iz izvestaja sudija JOVANOVIC pa iz Beograda. Ako je taj Jovanovic
    koji je i igrao pola sezone za iste, pa kao savezni igrac postao i savezni sudija, ako
    ovako nastavi brzo mEnja Masica. Nekada je bio ZECEVIC sudija, a to je druga prica
    o sudijama, igrala se utakmica 113 minuta u Ljubljani da bi c.b. bili prvaci u SFRJ.

OSTAVITE KOMENTAR