Rešena misterija oko organizatora prevoza turista koji su doživeli udes u austriji. U autobusu bili putnici iz Subotice koji su išli u Beč na novogodišnji vašar

TURISTIČKA agencija „Aloha travel“ iz Subotice organizovala je u subotu prevoz turista iz Subotice na novogodišnji vašar u Beč, kada se rano ujutro na auto-putu A4, između mesta Nojzidl am Ze i autleta „Parndorfa“, autobus prvenuo i završio u kanalu!
Kako su „Novosti“ objavile u autobusu koji je skliznuo sa puta nalazilo se 59 putnika, a lakše su povređene tri osobe.
Večernje novosti
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






u 6 i 15 se desila ta saobracajma i morali smo sat ipo vremena cekati drugi bus po hladnoci gde su se mnogi putnici i smrzli!Kazete nema povredjeni to nije istina koliko ljudi je samo izlupano palo na druge putnike koliko ljudi je spavalo i u snu ih sve ovo zadesilo?strasno i sramota kako se prema nama sve odvijalo!mnogi su u soku hteli kuci ali oni su odlucili po svaku cemu da nas odvedu u bec!kada smo stigli vodic je neki sat vremena bio sa nama tad nam je podelio kArte greda i snalazite se sami!povratak je bio u 19i15 zakazan medjutim oni su u pola 9 odlucili da idemo kuci!sramota sto nas niko nije ni pitao kako smo istraumirani od svega!mnogi su se zalili na bolobe od prevrtanja u autobusu!i onda kazete bezbedni su im aurobusi ma nula su im ni malo udobni a vozaca moras moliti da bi stao na nekoj benzinskoj stanici!znam da nikad sa njima vise necu putovati
@iggy
Znaci opet su jadni Suboticani ni krivi ni duzni dobili po picki zbog nekih kretena i dugoprstih sharlatana. Ja sam odma znao da tu nesto gadno ne stima kad je izasla vest na on-line portalu Bl*ca da se prevrnuo bus pun putnika kod Beca, ali nema povredjenih…jes k… je tako nesto moguce! Ali posto se radi o Suboticanima koji su u ustima vlasti i na televiziji samo kada treba platiti poreze, prireze, namete i ostala govna, onda se i nije vodilo mnogo racuna o tome.
Lepo se svi organizujte i zna se dobro sta se radi u ovim situacijama.
Molim ovog Stormwatch-a za predsednika,covek stvarno sve zna. Hi hi hi
@ kojot
Stormwatch sve zna osim da napise jednu obicnu razumljivu prostoprosirenu recenicu kako valja. Sada, da li je zbog boravka u inostranstvu zaboravio jezik ili ga nikad nije ni naucio kako valja, to pretstavlja jedno posebno pitanje za sebe.
@kojot @Caballero
Rechite botovi, u kom ste srodstvu sa vlasnikom firme? Kumovskom ili jatachkom, nesto jeste posto se odjednom javljate iz naftalina.
Vozač zaspao.sto bas ne razumem kad smo imali 2 vozača imali su priliku da se menjaju.agencija nije nas ni obevestio na licu mesta.sramota…snjima nikad više neću putovati.
Stormmvače? Što opet napadaš ljude? Opet si poludeo? Opet ti nešto nije jasno? Budi normalan i pristojnog rečnika.
@lala Napadam vas jer vam se price ne podudaraju jataci i kumichi.