Penzije u poštama uz stare lične karte do kraja januara

„Na osnovu saglasnosti dobijene od Nebojše Stefanovića, ministra unutrašnjih poslova, Javno preduzeće „Pošta Srbije” obaveštava penzionere da će im do kraja januara biti omogućeno podizanje penzija na šalterima pošta uz stare lične karte“, navedeno je u saopštenju Službe za odnose sa javnošću „Pošte Srbije“.

LicnaKarta



KOMENTARI

  1. Penzioner kaže:

    Penzija nije pismo pa da se podize u posti. Penzija je mesecno primanje, radom steceni novac, i njemu je mesto na ziro-racunu u banci.

OSTAVITE KOMENTAR