Pet komada Vojvodini

Na Gradskom stadion u Subotici, konačno igra Spartaka kakva se čekala cele sezone. Već ustaljena praksa o malom broju golova na domaćem terenu je ovog kola prekinuta. Pet komada je završilo u mreži Novosađana koji su doživeli pravi debakl.

Spartak je u 11. minutu poveo golom ljubimca navijača Noskovića. Samo tri minuta kasnije prednost je udvostručena. Strelac je Puškarić. Spartak je nastavio da trese mrežu gostiju, pa je drugim golom Puškarića poveo sa ubedljivih 3:0. Prednost je u 58. minutu smanjio Branković. Nakon primljenog gola, nije se stalo sa igrom. U 77. minutu novi nalet golubova za 4:1 “na semaforu”. Gol je postigao Adamović. Za kraj meča i mirno subotnje popodne pobrinuo se Despotović Spartak Vojvodina 5:1.

Marinci

Firmaši

Zapad

Kako GradSubotica saznaje sa lica mesta, navijači Vojvodine isprovocirani od strane svog golma su podivljali tokom meča. Nakon primljenog gola usledila je prepirka i dobacivanje što je uslovilo reagovanje golmana. Nakon utakmice, Firmaši su slomili ogradu Gradskog stadiona nakon čega je usledila i intervencija policije.