U Koparskoj ulici počeli su radovi na izgradnji vodovodne mreže. Reč je o izgradnji grupnog priključka za 20 domaćinstava koji će nakon radova imati zdravu pijaću vodu. Cevovod u dužini od 400 metara povezaće ulice Koparsku i Španskih boraca, preko Ulice višanja. Radove finansira subotički Vodovod iz sopstvenih sredstava, a vrednost investicije iznosi 400.000 dinara.
Građane su zaposleni u Vodovodu još jednom podsetili da do 30. aprila važi popust za priključenje na vodovodnu mrežu.
Stanovnici pomenute tri ulice su veoma zadovoljni što im stiže vodovod, jer će uskoro bunari biti prošlost. U naredna četiri dana biće postavljene cevi, na postojeći sekundarni, odnosno zapadni magistralni cevovod.
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.








U piz.. mat….. pravite vodovod a u centru grada pijemo bakterioloski ne ispravnu vodu iz sobstvenog bunara
AJD NESTO POZITIVNO. OK AL NISU TO SOBSTVENI IZVORI NEGO KREDITI STO CEMO SVI MI PLACATI.
NIJE CENTAR GRADA
to je grupni prikjučak. bez hiranata.
Hiranata? Jesu li to mozda neki hirovi?