Pljačkaš iz Subotice činio razbojništava u Novom Sadu

Novosadska policija uhapsila je D. K. (26) iz Subotice, zbog sumnje da je u ponedeljak, uz pretnju pištoljem, opljačkao zlataru „Šiket“ na Bulevaru oslobođenja.

zlato

Prilikom hapšenja, kod njega je pronađeno 28 zlatnih lančića koje je ukrao iz zlatare.

Sumnja se, takođe, da je D. K. učinio još šest razbojništva, odnosno da je preteći nožem opljačkao još tri prodavnice i tri apoteke u Novom Sadu.

Određeno mu je zadržavanje do 48 sati, po odobrenju javnog tužioca kome će biti doveden na saslušanje.

 

021.rs



KOMENTARI

  1. Anonimni kaže:

    To neki Kolompar, juče Dimović opljačkao kladionicu , sve vrvi do tih pocrenelih rugoba, a Ivanišević im daje kupatila i pomoć!Odosmo pokurcu !

  2. prisni bunjevac kaže:

    najzad da i odalek kogod iđe krast kod drugih a ne samo da drugi dolazidu vamo nama krast !

OSTAVITE KOMENTAR