I najveća dela počinju prvim korakom, makar i onim najmanjim. Tako je i nastavak radova na Pozorištu započeo uklanjanjem drvene barake ispred korintskih stubova ovog starog subotičkog zdanja.
U ovom trenutku, raščišćava se teren oko starog dela teatra, koji će biti obnovljen ove godine. Godina 2013. biće ona u kojoj će na trgu ponovo osvanuti šest stubova, što je jedan od gradskih simbola.
Zvonko Spajdermen na vrhu
Na letnji režim rada prelazi i plava fontana. Danas, već u 6 časova ujutro, radnici su počeli uklanjanje najlonskog šatora koji više od pola godine krasi majmunsko ostrvo.
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.













Samo da skinu te ružne, pocepane, zelene „zavese“ koje su u dobroj meri izgubile svoju funkciju.
Da postave što pre nešto što će zaista štititi zidani deo zgrade, i pritom da izgleda bar malo pristojno. Ipak je to u centru grada.
Doćićemo i dobrovoljno da radimo,samo da rešimo jedno od najvećih rugla grada!
prosto neverovatno ……… 🙂
pocelo je pocelo
Ajmo da napravite ako ne najlepse onda najvece i najmodernije u Evropi!
svaka cast, nas gradonacelnik je od reci, samo tako, sve cestitke.
Jedan kostur smo već zaboravili red je da se reši i drugi u centru.
Samo napred, nemojte da stanete!
Zaista ne prestajem da se divim naivnosti građana Subotice. Opet su naseli na propagandu lokalne samouprave koja „ambiciozni nastavak radova“ sprovodi u cilju uzimanja novca iz budžeta. Megalomanski projekat je započet u vreme kada su stručni ljudi upozoravali da dolazi svetska kriza ali su „stručnjaci“ političari govorili kriza sa nama nema nikakve veze i da će nas zaobići. U vreme kada je 30% ljudi bez posla a oni koji rade dobijaju (ako i kad dobiju) uglavnom minimalac, dok privreda ne radi, ekonomija propala a novca nioutkuda isti „stručnjaci“ političari koji su i tada a i sada na vlasti u Subotici nastavljaju isti megalomanski projekat. Ima li još normalnih i trezvenih koji razmišljaju svojom glavom i sami zaključe kakvi rezultati mogu da uslede kada se uzme u obzir ko najavljaje, šta najavljuje, kako je rađeno i da se takvi radovi nastavljaju? Nema od toga ništa gospodo naivni subotički birači!
Pitam se kako će vratiti one originalne cigle koje su nestale/odnete sa gradilišta a koje su navodno ugrađene u nečiju ogradu
Ovde napišite odgovor…Nisu nestale , samo pogledajte kilometarsku ogradu na čantavirskom putu izgrađenu od stare cigle na mestu nekadašnjeg integrala
Koja sprdnja