Vladimir Polovina se, nakon današnjeg saslušanja u Osnovnom javnom tužilaštvu u Subotici, obratio saopštenjem u kom je naveo da se tokom večeri u kojoj je dobio, kako kaže, dva udarca, sreo sa gradonačelnikom Subotice jer ga je on pozvao na razgovor.
Povodom incidenta, Polovina je rekao da ga je gradonačelnik Subotice pozvao na razgovor.

„Međutim, to je uglavnom bio monolog u kome je gradonačelnik na moj račun izneo najgore pretnje i uvrede, nakon kojih sam dobio i dva udarca od strane Spasoja Vujovića, koji se tu očigledno nalazio po gradonačelnikovom nalogu. O tome da li sam dobio batine ili ne, a o čemu se prethodnih dana spekulisalo u medijima, najbolje govori izveštaj iz subotičke bolnice od iste večeri u kome su mi konstatovane lake telesne povrede i koji imam u posedu. Nakon što sam otišao u policiju da prijavim ovaj incident, zadržan sam a kasnije i pritvoren uz objašnjenje da je protiv mene podneta prijava za ugrožavanje bezbednosti gradonačelnika. S obzirom da je taj postupak u toku, njega ne želim dalje da komentarišem“, rekao je Polovina u saopštenju dostavljenom medijima.
Polovina, kako kaže, pretpostavlja da su plakati koji su se u Subotici pojavili prethodnog dana, na kojima je pisalo „Bogdane, Bog je ljut“, bili glavni povod za ovaj razgovor i za nasilničko držanje gradonačelnika.

„Naglašavam da ti plakati predstavljaju tek poslednji izraz nezadovoljstva velikog broja članova Srpske napredne stranke u Subotici, kojoj i sam pripadam, prema bahatom, osionom i neodgovornom ponašanju lokalnog rukovodstva, na čijem je čelu gospodin Laban, koje traje duže vreme. Da li je otimanje FK „Bačka 1901″ od bunjevačke zajednice koja ga je decenijama gradila, nasilno i uz falsifikovani pečat, i postavljanje Spasoja Vujovića – istog onog od kojeg sam zadobio udarce, za njegovog predsednika, pravi primer ko i kako treba da vodi klub sa najdužom tradicijom u Srbiji? Da li je gostovanje subotičkog dečjeg pozorišta u Gračanici, koja se prikazuje kao inostranstvo da bi se isplatile veće dnevnice, način na koji treba da se troše javna sredstva i štiti državni suverenitet? O problemima u vođenju Gradom i funkcionisanju lokalnog odbora SNS, ranije sam se već obraćao lokalnom rukovodstvu, međutim gospodin Laban me tada nije pozivao na razgovor“, kaže Polovina.
On je dodao da se ograđuje od lokalnih, ali i svih ostalih političkih subjekata koji su „ovaj verbalni i fizički napad odmah pokušali da iskoriste i da pokažu kako Bogdan Laban predstavlja isključivu sliku SNS, a njegovo ponašanje – način vođenja politike naše stranke“ i da ga to vređa.
Naglasio je da najveći broj članova subotičkog SNS čine časni i pošteni ljudi koji ne podržavaju manir gospodina Labana u vođenju Grada, niti rečnik iskazan u razgovoru sa njim.
Dodao je i da „gospoda iz opozicije koja su defilovala subotičkim i srpskim medijskim prostorom u vezi sa ovim slučajem počnu da se bave politikom“, a da zasluge ostave SNS.
„Bio sam, i ostajem privržen javnom interesu, međusobnom uvažavanju i otvorenom dijalogu kao osnovnim političkim vrednostima za koje se zalaže i centrala naše stranke, odnosno Srpska napredna stranka u celini, a u koju je gospodin Laban očigledno zalutao“, kaže u saopštenju Polovina, koji nakon današnjeg saslušanja nije želeo da odgovara na pitanja novinara. Laban je zgradu napustio kroz sporedni ulaz.
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Privržen si ti Polovina tvom ličnom interesu a ne javnom. Zato ste i lomili gradonačelnika 3 meseca da vam potpiše nešto nezakonito. Zalažeš se za medjusobno uvažavanje a danima si mu maltretirao decu pretnjama u sms porukama .
Naravno, tipicno za grupaciju kojoj pripada… bahatost kada ih niko ne vidi a kada ih otkriju kriju se kao p…e. Robija je za njega.. a ostale poslati ….
polako al sigurno ovaj grad je postao SUBOTICANEGRO
na svim bitnim funkcijama su montenigersi,koji su uglavnom vojvodjanski nigeri,koji svoj zavicaj vide isto kad i mi ostali a to je u vreme juna,jula,avgusta…
smetaju vam dulici starosedeoci,smetaju vam cakanji,maglai,vucinici,stantici…
Siroti Bogdan, ubeđen sam da je bio žrtva vršnjačkog nasilja u školi, da su mu otimali užinu takvi kao Polovina, Janković, Žarko Korać i Vesna Pešić. A i profesori su ga uzeli na zub, eto još ga maltretiraju a on je trpeo i trpeo i trpeo… Vidi se po faci da je takav.
Zaštitite nejakog Bogdana!
Ovo je dno dna.Sad vajni tuzilac nezna sta da radi jer je postavljen od strane ovog serifa.Neverujem da ce snimak uzeti za dokaz,a serif ce za par dana da se sa tim istim Polovinom izmiri i poljubi.Naravno i bice potpisano sve sporno.
Svi ucesnici ovog dogadaja na vspitno koristan rad i 5 god.zabrane bavljenja javnim radom ,cistiti grad za primer ostalim
Samo kukavice izlaze na straznja vrata!
@djordje – za takve tvrdnje su potrebni i dokazi, pa neka se izadje u javnost sa tim.
S…… je oduvek bio problematican lik i potpuno je neverovatno da vodi Backu.
@djordje
Teorija o tome da je Polovina tražio od Labana da uradi nešto nezakonito u vezi poljoprivredno-građevinskog zemljišta pada u vodu činjenicom da je Labanov batinaš koji je delio šamare Polovini S.V., sin V. V., vođe crnogorske mafije, koja je devedesetih godina operisala po Budimpešti… krala automobile i švercovala ih u tadašnju SFRJ. Vlado je sada zakupac državnog zemljišta na 99 godina, a po svemu sudeći da je poželeo da ista pređe u njegovo vlasništvo. Zato je smešno da SNS opravdava Labana kako je odbio da učestvuje u kriminalnim radnjama što je, navodno, Polovina zahtevao od njega. Ne znam koji bi razlog bio da Spasoje šamara Polovinu, ako je radio u interesu njegovog oca V. Možda Spasoje i ćaća V. nisu u dobrim odnosima, pa eto razloga???
Ćinjenica je da su i policija i sudovi u rukama MAFIJAŠA, jer kako objasniti da se štite nasilnici (sin mafijaša i gradonačelnik), a kriminalizuju pošteni ljudi (u SNS-u ih je malo, ali je ovaj Polovina, verovatno, redak izuzetak).
Mafija sve preuzima, pa i najstariji fudbalski klub u državi, a niko od njih veze nema ni sa fudbalom, ni sa tradicijom ovih prostora. Zato je veza sa Darkom Šarićem u ovoj državi izgleda presudna, jer isti šef narko kartela je veliki prijatelj starijeg V., odnosno V. je njegov poverenik za sve poslove u severnim krajevima Srbije… setite se samo afere oko vlasništva nad „Patrijom“, pa izdavanja u zakup „Rasadnika“, a sad i FK „Bačka“… u svemu su prsti V., iliti Šarića.
MAFIJAŠKA DRŽAVA!!!
A nigde se ne pise o tome sta znaci poruka na plakatu…koji i ciji je Bog ljut na Bogdana?
To sto je on koristio neprimeren recnik tokom ovog privatnog verbalnog sukoba je njegov problem….i da budemo iskreni …ako te neko mesecima ucenjuje i provocira pa jednom padne mrak na oci i desi se ovaj scenario!
Ne podrzavam ga niti privatno niti politicki ali ipak i on je covek…zar ne???…a onaj Polovina cist provokator koji je sigurno dobio lep iznos sto je snimio i isprovocirao Labana.
laki@- spomenuo sam samo zemljište, nisam spominjao poljoprivredno u gradjevinsko. Odao si se. Pošto si deo te ekipe pa znaš šta ste hteli mimo zakona.
Izgleda da Polovina smatra Simovica Bunjevcem, jer od svega cime je nezadovoljan u SNS jeste izbor Spasoja u Backoj. Jezivo. Koliko gluposti je ispisao ne zna ni sam. Ocigledno je neciji instrument.
Idiot, niko ništa lično nema protiv pobrojanih, ne znam odkud ti to, samo realno ista su ekipa kao i ovi na vlasti. Često su se druzili, vidjani po kaficima zajedno, a imaju i mnogo zajedničkih prijatelja, a i mnogi politički saborci su im zajednički. Da ih ne nabrajamo ovde, znamo svi na koga mislim. Koliko vidim u vladajućoj koaliciji u Subotici su sve nacionalne stranke osim crnogorskih, pa čak i Rusi. Oni su doveli ovog gradonačelnika, nisu Crnogorci. Podsetiću te da su na poslednjim predsedničkim izborima, crnogorske stranke podrzale kandidata Jankovića. I još nešto, nemoj da relativizuješ neuspehe pobrojanih, kroz ovaj katastrofalni ispad, njihovog naslednika.
Laban izašao na „zadnja vrata“.
Ne znam zašto mi sada pade na pamet anatomija čoveka? Šta li to iz čoveka izlazi na „zadnji izlaz“
Laban je kod nas u Beogradu dobio nadimak „Laban – Saban“.
Tako umiljat covek i dobrica, zrtva kriminala. 😀 Ovom Polovini sve verujem u ovom slucaju. Covek je ispricao potpuno realan scenario dogadjaja i verovatno je tako bilo. Laban je koliko sam cuo lokalni serif u stranci kojeg svi moraju da slusaju, pa izgleda i policija.
Sto se tice policije, ko je trenutno tamo nacelnik? Bas me zanima ime tog lika koji je direktno sto u odbranu gradonacelnika.
Opa bato.
Znaci gospodin Polovina je neko kome se u stvari ne svidja katastrofalno stanje u zemlji , a posebno u Subotici, pa je covek sam je krenuo da resi neke stvari. Apsolutni respekt za coveka iako je iz iste partije!
Sto se ovog drugog gospodina gradonachelnika tice, u trecoj sezoni serije Fargo je jako lepo opisano kada i zasto se ulazi (i izlazi) na zadnja vrata. Ko razume shvatice.
Nije Tito bio lud sto je imao Goli otok.
dovoljno je samo navesti ime sudije koja ce voditi slucaj i sve ce vam biti jasno kako ce se zavrsiti!!!
Fascinantna je ta psihologija tipova kao Laban ili ovaj Vujević.
Jedna od najodvratnijih rečenica polukriminalaca koje jedino oni izgovaraju, jer da nisu to ne bi ni izgovarali je „… znaš ti ko sam ja…“. Ali pod tim se obično misli: “ sad ti ja ovde u ovom trenutku ne mogu ništa ali ću zvati nekog drugog ko je jači od mene i onda će ti on pokazati, zato što moje najveće dostignuće što poznajem tog nekog pa ćeš ti videti….“ Zanimljivo je što zamišljaju da su veće face tim se više oslanjaju na druge… Bogdane, Bogdane B____________________ (dopunite sami)
Pa se onda čuje na snimku onaj Vujanić kako prilazi i pita šta se magupira pa mu lupi šamare. Jer to taj Vujić monopolizovao mangupiranje pa niko drugi ne sme ili šamaranje nije mangupiranje.
Zna li gospodin Polovina kad već spominje Dečje pozorište da su na budžetu dnevnice 15 eura. A domaće 2.200 din. Prvo se informiši ili nemoj slušati svog advokata koji je zainteresovana strana protiv Dečjeg pozorišta (njegova talentovana ćerka je proglašena tehnološim viškom u pomenutoj ustanovi).
Prvi put vidim Polovinu, ako nista drugo bar izgleda normalno i pristojno. Kako mu je uopste palo na pamet da ide na kafu sa Labanom?
likovni umetnik@- izgleda ti normalno Polovina? pogledaj oci , vidi kakav mu je pogled….zrelo za dublju analizu.
@djordje
Nisam deo nikakve ekipe, deb…, samo imam sposobnost da ispratim i povežem nekoliko članaka na istu temu.
Tebi je gazda ti AV toliko zaposeo tu tvoju praznu botovsku glavudžu da si, baš kao i on, ubeđen da su Vam svi neprijatelji.
Pročitaj u ovih nekoliko članaka izjave ovog tvog glavonje Labana, pa će ti biti jasno odakle mi informacije o materiji. A što se tiče Vujovića seniora, to su saznanja od ranije, jer imam dosta godina, a poprilično toga je ostalo u sećanju. Međutim, isto kao i danas, jedino policiju , tužilaštvo i sudove to nije zanimalo. No, ništa čudno jer su i akteri isti , onda SPS i SRS, a danas SPS i SNS (napredni SRS).
Sta bi tek bilo da su poneli brice jel ne daj boze onaj pistolj za samoubistvo ta cila varos bi se pusila, siroti oni bas ih triba zaliti ovaj sto su ga plenili vec je zaboravijo sa koje strane je to bilo mozda odozgore.
Mnogo vas bre ima sns-ovci poceli ste da se tucete oko plena javnih funkcija…ko moze neka bezi iz ove jadne srbijice i sto je ostalo od nje
Ta triba ih prutom po turu samo pazite imadu zdravo debelu kozu ko djon.
Ma treba prvo gradonacelniku nalupati samare i ovim njegovim polupismenim poltronima dupeuvlakacima. Ma koje on da preti bilo kome . Sram ga bilo neka odgovara….ali ne ovde sve kumovi brate tebra pa crnogorska linija pa srpska pa madjarska…ma nosite se svi u pm
@stormwatch „Sto se ovog drugog gospodina gradonachelnika tice, u trecoj sezoni serije Fargo je jako lepo opisano…“
Ima već treći serijal?Ja sam seriju zeledio na početku drugog, jer ni blizu nije bilo kvaliteta prvog,gde je Bili Bob Thorton majstralno odigrao lik otkačenog modernog asasina.U drugom,karakter mesara nije ništa posebno,ali sada moram ogledati da bi počeo treći serijal,iako priče nisu povezane.A ništa ih ne veže osim par caka i naziva gradića sa legendarnim filmom.
Anonimni imaju muda.
Meni je moj grkljan baš prirastao za srce. Ne bih da ga neko žvaće.
@Lenin
Lenine, nema vas nesto ovih dana 😀
Inace, kakvo je vreme u grckoj?
Dokle vise trpite te divljaje iz crne gore ??sve je to pocelo sa toletom!!!samo neznam sa kime i kada ce se zavrsili!nnn
Suboticani bi trebali sve te „casne i postene ljude“ koji cine „casnu i postenu“ stranku – premazati katranom, uvaljati u perje, i proterati sa teritorije grada. Ako su vec ti „casni i posteni“ ljudi napravili od Subotice Divlji zapad, onda ih se Subotica treba osloboditi onako kao oni to najbolje mogu da shvate, a to i jeste u maniru Divljeg zapada.
@Niki zemunac
Pitanje je malo cudno gospon Niki. Niko Suboticane nikada nista nije pitao kada se deshavala planirana invazija primitivizma u grad, pa ih ne pita ni sada. Klanovi od desetak porodica koji nikad nisu videli Suboticu pre neg sto su se tamo doselili – vedre, oblace i odlucuju o sudbini 120.000 ljudi uz pretnje ubistvima, prebijanja itd….a znate zasto sve to mogu da rade? Pa slucajno zato sto u poslednjih 30 godina imaju apsolutnu podrsku od tajnih sluzbi i drzave, sta mislite da li bi neko smeo od njih da pisne da postoji pravna drzava koji se obracunava sa kriminalnom na jedini moguci nacin?
@Mina
Pokušaj da ne budeš anonimna za kratko vreme kad oborimo Vučića i njegove gnjide sa vlasti… Ne smeš ni sad da se eksponiraš, a kako ćeš tek posle… Budaletino, ko se još nudi Vučićevim MAFIJAŠIMA pod nož?! Lako se kurčiti dok su tvoji na vlasti, ali tome uskoro dolazi kraj. Znam da ti to gledaš sa podozrenjem, ali ubrzo ćeš da se pokriješ sopstvenim ušima.
@stormwatch „Lenine, nema vas nesto ovih dana Inace, kakvo je vreme u grckoj?“
Falim ti,a?Niko ti ne servira klopu kao ja,jelda buraz?Ali nemam bojazan da ne možeš naći drugug da ti baci kosku,ili nešto žilavo, sčime možeš da bakćeš ceo dan.Radio sam.Skupljao krompir što je ostavila mašina i prepalantovali(subotički rečnik) motiku domaćih jagoda.Onih pravih,koji još i imaju ukus pravih jagoda,ne kao one hibridne iz hipermarketa.
Nisi vala toliki smoćo,da ne znaš pogledati na mreži kakvo je vreme u grčkoj?Što te to interesuje?… Aaaaa,skontam!Oćeš da iskoristiš vaučer što si dobio za pisanje Afetovih komentara!Stvarno,njega zašto nisi pitao gde je?Zato što veoma dobro znaš da je on doživotno uz tebe?! 😀 :-D. 😀
@Lenin
Gospon Lenine….nije bilo vas, a nije bilo ni Afeta…zanimljiva koincidencija, u stvari to i nije koincidencija kada se zna da ste vi jedan i drugi i treci.
Nego manite se vi vasih laznih prica, mutljavina i skretanja sa teme, na sunce sa tim stha mislite o ovom sto se u gradu deshava, da proverimo samo koliko ste nivo bota i da li vas je udarilo sunce u grckoj.
Ta niste ni Vi puno bolji sto komentarisete jer nebi ni znali da niste bili u tim prljavim vodama.
ova saznanja o malverzacijama!
PRETUČENI NAPREDNJAK OPTUŽUJE: Evo kako su Spasoje Vujović i ekipa OTELI CEO FUDBALSKI KLUB!
Vladimir Polovina, koji je bio žrtva maltretiranja redakciji Espresa uputio je imejl u kojem se otkrivaju razne malverzacije vezane za subotički fudbalski klub na čijem je čelu upravo Spasoje Vujović, čovek za kojeg kaže da ga je tukao
Objavljeno: 01.09.2017. 21:02h
foto: Facebook
foto: Facebook
Vladimir Polovina, profesor građevinskog fakulteta poslednjih dana u žiži je javnosti nakon što je javno rekao da je bio žrtva verbalnog, ali i fizičkog maltretiranja.
SILEDŽIJA LABAN POBEGAO OD NOVINARA: Posle saslušavanja IZLETEO NA DRUGI IZLAZ!
Uz Espreso aplikaciju ni jedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
Naime, Espreso je ekskluzivno objavio audio snimak na kojem se čuje kako gradonačelnik Subotice Bogdan Laban preti smrću profesoru Građevinskog fakulteta Vladimiru Polovini, ali i kako nepoznato lice šamara profesora Polovinu!
IŠČUPAĆU TI GRKLJAN, POJEŠĆU GA KAO MOJ PITBUL, STAVIĆU TI BETONSKE CIPELE! Poslušajte jezive pretnje gradonačelnika Subotice iz SNS i šamare koji su usledili! (AUDIO)
Kasnije je Vladimir Polovina poslao i saopštenje u kome je naveo da ga je Laban vređao i da mu je pretio, ali da ga je pretukao Spasoje Vujović, predsednik Upravnog odbora FK Bačka 1901 i prijatelj Bogdana Labana, i da su mu nanete lakše telesne povrede.
foto: Facebook
Spasoje Vujović od jula meseca novi je predsednik Upravnog odbora Fudbalskog kluba „Bačka 1901“ iz Subotice.
Vladimir Polovina, koji je bio žrtva maltretiranja redakciji Espresa uputio je imejl u kojem se otkrivaju razne malverzacije vezane za subotički fudbalski klub na čijem je čelu upravo Vujović.
U dokumentu dostavljenom redakciji vidi se kratka hronologija događaja u ovom fudbalskom klubu, ali i brojne malverzacije vezane za njega!
– 8. jula 2016. godine predsednik UO Nemanja Simović zakazuje skupštinu kluba u skladu sa statutom kluba pošto odlazi na novo radno mesto.
foto: Privatna arhiva
Skupština je održana gore navedenog datuma. To znači nastavak mandata članovima skupštine i novoizabranom rukovodstvu (2013-2017. god).
– Jedan dan ranije jedna grupa na čelu sa Vukadinović Milojkom koji se u zadnje tri godine vrti oko kluba organizuje takođe skupštinu kluba, falsifikuje ostavke jednog broja članova skupštine i lažnim pečatom sa te skupštine koja nema nikakvo uporište u statutu i poslovnicima u klubu formira ilegalnu upravu, upisuje se u APR skidajući dosadašnje legalne zastupnike.
– Ulaze u klub 2. 8. 2016. godine, nasilno grupa od 10-15 osoba poznatih i nepoznatih izbacuju sekretara kluba Magdenovskog, oduzimaju mu pečat, buše elzet bravu, menjaju brave na svim vratima u klubu i praktično nasilno ulaze u posed kluba.
foto: Privatna arhiva
– Policija je bila uredno pozvana i prisutna ali nije htela ulaziti u prostorije kluba (postoji zapisnik), sekretaru je hitna pomoć ukazala pomoć. Sutradan je kasa u kojoj se čuvaju važni dokumenti i pare takođe nasilno otvorena. Ulaskom u klub praktično preuzimaju klub i predstavljaju se kao legalno rukovodstvo.
– Sa druge strane, stvarno legalno rukovodstvo preko svojih organa legalno pokušava da se vrati u posed kluba.
– Obaveštena je policija
– Obaveštena je politika grada
– Obavešteno je tužilaštvo
– Obaveštene su sve inspekcije
– Pokreće se sudski spor za nelegalan upis u APR za otimanje poseda
– Od strane politike se dobija „lažna podrška“ između ostalog da se ne oglašavamo u sredstvima javnog informisanja, da ne iskaču bruke ali nažalost nismo prepoznali ovu političku igru jer se teren pripremao za nekog i nešto. Aca Aleksić sprovodi ovu igru – piše u saopštenju i dalje se dodaje:
foto: Privatna arhiva
– Za godinu nemogućnosti ulaska u klub i nekoliko sudskih sporova u kojima je mnogo falsifikata i instruisanih sudija procesi idu sporo i nelogično.
foto: Privatna arhiva
„Pravda je duga ali dostižna. Tužilaštvo i pored značajnih i mnogo verodostojnih dokaza još uvek nije smoglo snage da pokrene krivične prijave“, piše u saopštenju.
– Jedan od novih dokaza je i rešenje terenske kontrole Uprave prihoda gde se konstatuje mnogo nepravilnosti u knjigovodstveno i materijalno-finansijskom poslovanju, gde je državni budžet direktno oštećen.
Jednom rečju, prihodi kluba se ne uplaćuju na račun kluba, sve je u sivoj ekonomiji, što svi relevantni državni organi znaju, ali ne preduzimaju nikakve mere. Na kraju svega dešava se nešto brutalno za klub i njegove simpatizere.
foto: Privatna arhiva
– Nelegalno se usvaja novi statut kluba koji dobro administrativno pokrivaju „stručnjaci“ koji nije izraz volje članova kluba, simpatizera i navijača, pa čak i običnih građana, koji su nakon objave na sajtu subotica.com imali oko 20.000 pregleda, komentara (negativnih).
– Imenuje se novi odbor od sedam članova iz kriminalnog miljea, policije i interesnih grupa koji nemaju nikakve veze sa osnovnom delatnošću kluba, tj. sa fudbalom – navodi se u saopštenju Vladimira Polovine, i dodaje se da je tada počela agonija, represija i demonstracija sile, a sve uz saglasnost gradonačelnika Bogdana Labana
foto: Print Screen Youtube
– On je naredio svim članovima SNS-a iz prethodnog rukovodstva (čak njih 6 članova) da podnesu ostavke.
foto: Privatna arhiva
U saopštenju se takođe navodi i da je ovaj fudbalski klub interesantan iz nekoliko razloga.
„Nešto je dobro pripremano ali i jako naivno. FK Bačka je ovim ljudima interesantna iz mnogo razloga:
Lokacija buvljak
Prihodi kluba mesečno iznose 10-11.000 evra
Odlična infrastruktura kluba
Parking prostori
Tezge na pijaci
Poslovni prostori“
– Novi predsednik Vujović Spasoje samo je posle mesec i nešto dana nakon poraza u Drugom kolu ušao u svlačionicu, vređao i maltretirao igrače, da bi na kraju išamarao igrača Bjelobrka.
– Ovako nešto se nije desilo u istoriji kluba, šta je sledeće za sada se samo pretpostavlja.
– Situacija u klubu je veoma teška, dovodi se u pitanje njegova egzistencija, a najstariji klub u Srbiji i gradski brend, ne zaslužuje da zbog interesa koji nemaju veze sa fudbalom bude uprošašćen – zaključuje se u saopštenju.
Ovim povodom pokušali smo da stupimo u kontakt sa rukovodstvom gorepomenutog kluba. Međutim, do objavljivanja ovog teksta na naše pozive nismo dobili odgovor.
(Espreso.rs)
Kliknite za sledeću vest
Pratite ESPRESO na VIBERU:
http://chats.viber.com/espreso