Ponovo poraz od ŽOK Zvezde

Posle skoro 2 i po časa igre, u punoj dvorani Hale sprotova, pred "Marincima" i "Delije", domaće odbojkašice izgubile su od beograđanki rezultatom 3:2

Prvi set, možda i najuzbudljiviji, pobedio je Spartak sa 32:30. Ceo set je rezultat bio izjednačen da bi Spartak imao set loptu (24:22) koju nije iskoristio. Nakon toga igra se nastavlja poen za poen da bi konačnu pobedu odnele domaće.

Izjednačena borba u drugom setu imala je sličnu završnicu, ali ovog puta pobedu je odnela Zvezda (28:30).

Treći set započinje sjajnom igrom Spartaka koji je u jednom trenutku vodio 9 poena razlike (12:3). Zvezda uspeva da stiže rezultat (18:17) ali tada trener Saša Nedeljković pravi taktičke izmene menjajući tehničare i korektore. Ispostavilo se da je ovo bila dobitna kombinacija i Spartak prelazi u vođstvo od 2:1 (25:20).

Posle odlične igre u trećem setu dolazi do velikog pada domaćih igračica a Zvezda to koristi. Tokom celog seta Zvezda je vodila sa ogromnom i nedostižnom razlikom, da bi na kraju završila set sa rezultatom 17:25.

Peti odlučujući set je pored velike borbe Spartaka, pripao Zvezdi, koja je za nijansu bila bolja (12:15)