Postavljeni javni toaleti u Dudovoj šumi i na strelištu

Obaveštavamo građane da je na molbu Sportskog Udruženja Horizont i na osnovu odluke Gradskog Veća o upravljanju i održavanju javnog toaleta broj III-464-209/2017 od 22.06.2017. godine, JKP „Stadion“ Subotica stavlja u upotrebu javni toalet u Dudovoj šumi.Toalet će biti otvoren svaki dan od 07,00 do 22,00 časova.

4

Takođe postavljena su dva mobilna toaleta na Segedinskom putu kod ulaza na Gradsko strelište, koji će biti na raspolaganju građanima (sportistima, rekreativcima) do 01.09.2017. godine.

Upotreba toaleta je besplatna.

3



KOMENTARI

  1. Anonimni kaže:

    Jel moguće da su se setili, dudova se oseti već godinama na mokraću.

  2. urin kaže:

    treba u centru jedan takav, ljudi uriniraju gde stignu

  3. Namrgođeni kaže:

    U nekim zemljama Evrope (ne EU članicama), ne mnogo bogatijim ni razvijenijim od Srbije, u gradovima sličnim našem, postavljaju javnu rasvetu na solarno napajanje, a kod nas je vest dana da su posle 3-4 godine konačno osposobili javni toalet u Dudovoj šumi… NapreDNO, nema šta… Zemljo, otvori se…

  4. amacak kaže:

    di je gradsko strelište?

  5. bac Vranje kaže:

    eh a sad samo me interesuje sledece nedelje na cega ce izgledati jer niko nije nadlezan za njihovo odrzavanje!!!

  6. Građanin kaže:

    Niste stavili na strelište… nego pored Szegedniskog puta da migranti mogu lakše da pike i kake usput …

OSTAVITE KOMENTAR