Obaveštavamo građane da je na molbu Sportskog Udruženja Horizont i na osnovu odluke Gradskog Veća o upravljanju i održavanju javnog toaleta broj III-464-209/2017 od 22.06.2017. godine, JKP „Stadion“ Subotica stavlja u upotrebu javni toalet u Dudovoj šumi.Toalet će biti otvoren svaki dan od 07,00 do 22,00 časova.

Takođe postavljena su dva mobilna toaleta na Segedinskom putu kod ulaza na Gradsko strelište, koji će biti na raspolaganju građanima (sportistima, rekreativcima) do 01.09.2017. godine.
Upotreba toaleta je besplatna.

KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Jel moguće da su se setili, dudova se oseti već godinama na mokraću.
treba u centru jedan takav, ljudi uriniraju gde stignu
U nekim zemljama Evrope (ne EU članicama), ne mnogo bogatijim ni razvijenijim od Srbije, u gradovima sličnim našem, postavljaju javnu rasvetu na solarno napajanje, a kod nas je vest dana da su posle 3-4 godine konačno osposobili javni toalet u Dudovoj šumi… NapreDNO, nema šta… Zemljo, otvori se…
di je gradsko strelište?
eh a sad samo me interesuje sledece nedelje na cega ce izgledati jer niko nije nadlezan za njihovo odrzavanje!!!
Niste stavili na strelište… nego pored Szegedniskog puta da migranti mogu lakše da pike i kake usput …