Preko graničnog prelaza Horgoš je tokom praznika prešlo 580 hiljada ljudi.
Državna sekretarka Ministarstva unutrašnjih poslova Biljana Popović izjavila je da je u poslednjih 20 dana preko graničnog prelaza Horgoš prešlo 580 hiljada putnika.
Ona je dodala da je u istom periodu preko aerodroma „Nikola Tesla“ prešlo 290 hiljada ljudi.
Tokom protekle godine je na ovim graničnim prelazima ukupno prešlo preko 13 miliona putnika, kojima su prekontrolisani pasoši.

RTV Pannon





