Ko ima 800 000 evra, može da ima i vilu kakvu u Subotici niko nema.
Dugo se gradila i sve to vreme izazivala pažnju Subotičana. Ko je gradi, čime se bavi, ko će u njoj da živi…Niko do sada nije gradio objekat ovolike veličine i pretencioznosti, da mu bude porodična kuća. Kada je konačno završen, niko se nije uselio i sada se prodaje. U oglasu se navodi da ima 900 m2 i 1o soba.
Kako se to često kaže u našim oglasima: „vredi videti“.
Vidi oglas: ZAMAK
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.













A gde se moze videti tj. gde se nalazi ovaj dvorac?
Prvo sto mi padne na um koliko kosta grejanje.
Koliko veliki zamak toliko je i velika promasena investicija ! Ovde jedino da se useli neko iz turskih ili indijskih serija , ili neki osuncani gastarbajter. Mada se o ukusima ne rasparavlja .
gde se nalazi?
Na Malom Radanovcu, na kraj grada
pa i jeste je gradio osuncani….nalazi se u severnoj ulici….od kruznog toka u kireskoj jos malo na istok
https://www.google.rs/maps/@46.1139928,19.6867673,1392m/data=!3m1!1e3?hl=en
na zalost nije docekao useljenje….
Istina je da se o ukusima ne raspravlja, kako reče „:(„, ali, što se mene tiče, čak i da imam tolike pare, kupovina ovog pretencionznog, kičastog i nadasve ružnog zdanja ne bi nikada bila opcija. Ne znam ni kome bi trebalo ovakvo nešto u Subotici, ali ima ih koji ne znaju šta će s „pošteno“ zarađenim novcem…
Kucu je gradio perjar -covek koji je po ulici isao i skupljao perje..na zalost napustio je ovaj svet i kuca je ostala ,pa je preuzela opstina Subotica….
Vlasnik tog objekta je preminuo, pa je zato kuca na prodaju.
Bavio se prikupljanjem perija iz Srbije i izvoz za zapadnu EU.
Bio zaista dobar covek.
Ovo izgleda bas lepo…
nebidaga kupim nije sreden dvoriste,dejeto uradeno odmabiga kupio
Ovo je idealno mesto za starački dom ! Mir , tišina , super izgleda , lokacija super ! Ko bude kupio , kupiće koku koji snese zlatno jaje ! Zamisli koji se vraćaju iz inostrantva kući kad odu u penziju ! U vili ANKORA na Paliću je 500 eur mesečno ! Ovde bi bilo skuplje !
Dvorac ? gomila neukusa , aritektonsko rešenje odaje projektanta skorejevića kao i naručioca-investitora. al što ćemo ovakve neukusne zgrade su u modi u Subotica . Primera radi vinarija Zvonko Bogdan je građen u sličnom stilu…
rumunija je prepuna ovakvih i vecih vila koje su nedavno sagradjene.ja se nebih stideo kupiti da imam toliko i naravno priliv novaca toliki da ga mogu odrzavati.naravo to nije kuca za stanovanje mozda manji deo ali bi se tu mogle organizovati raznorazne stvari za kompletnu raskos fali bazen i neka predivna bastica.
Ovo mi liči na ono, kad na groblju imate grobnicu sa sve televizoro, telefonskom linijom, grejanjem itd… Verovatno ste nekad o tome čitali…
Ljubim ih u stilove, boje i kičericu. 🙂 🙂 🙂
Guglajte “ Romanian gipsy houses „
nalazi u kertvarosu!!! sevena ulica na levoj strani!!
Ono sto mi prvo zapadne za oko kad vidim kucu sa onim krovom je da me podseca na Vinariju Zvonko Bogdan. Izgleda da je Cakanj obilazio taj kraj pa je dobio inspiraciju kao i za sve sto radi….:-)))
Odoh i ja da skupljam perje!Gde ima jos tog perja?Ovo mi je previse kitnjasto!
Da imam te pare kupio bi tu kucu pa radio po svome.
Koliko košta kuća i ko prodaje
Teški kič.